Zapraszamy na nasze kwietniowe szkolenia w Warszawie

dodał 7 marca 2017 o 16:00 w kategorii Info  z tagami:
Zapraszamy na nasze kwietniowe szkolenia w Warszawie

Już wkrótce odbędzie się kolejna edycja naszych szkoleń z bezpieczeństwa aplikacji WWW oraz bezpieczeństwa aplikacji mobilnych w Warszawie. Warto zgłosić się już teraz, póki na oba szkolenia są jeszcze wolne miejsca.

Na początku kwietnia planujemy następną edycje naszych szkoleń. W dniach 3 – 5 kwietnia odbędzie się szkolenie z bezpieczeństwa aplikacji WWW, zaś tydzień później, w dniach 10 – 11 kwietnia, szkolenie z bezpieczeństwa aplikacji mobilnych. Jeśli myślicie o wzięciu udziału w jednym z nich to zachęcamy do pośpiechu, póki mamy jeszcze wolne miejsca. Pamiętajcie też, że możecie zamówić nasze szkolenia w Waszej firmie. Dotyczy to nie tylko szkoleń technicznych – możemy także poprowadzić atrakcyjne wykłady uświadamiające pracowników (którzy wczoraj i dzisiaj masowo instalowali Nymaima) lub warsztaty, na których nauczą się, jak zostać hakerami (a przy okazji dbać o bezpieczeństwo danych swoich i firmowych).

Aby zamówić szkolenie możecie skorzystać z formularza znajdującego się na końcu tekstu. Możecie także od razu napisać na szkoleniaz3s@logicaltrust.net lub zadzwonić na nr +48 601 86 14 85 – z przyjemnością odpowiemy na wszystkie Wasze pytania. Przypominamy także, że tylko do 15 marca proponujemy 10% rabatu na szkolenia.

Jeśli nie jesteście przekonani, to oddamy głos uczestnikom wcześniejszych edycji:

Doskonałe szkolenie dające mocnego kopniaka do dalszej nauki. Prowadzący posiada niesamowitą wiedzę praktyczną, a zarazem umiejętność wytłumaczenia zagadnień. – Przemek

Mateusz tak dobrze przekazywał, że nie dało się tego nie zrozumieć, poświęcał sporo uwagi na to by każdy zrozumiał zagadnienie i w teorii i w praktyce. (…) 3 dni szkolenia, przekazanie wiedzy tak dobrze skompresowanej, a zagadnienie jest mega obszerne, do tego możliwość zadawania każdego pytania, nawet nie związanego ze szkoleniem – uważam, że cena jest jak najbardziej odpowiednia. – Anonim

Kiedy zobaczyłem informację o szkoleniu pomyślałem, że wreszcie coś merytorycznego z zaufanego źródła! Szybki request do działu kadr, aby mnie zapisali, był strach, że miejsca mogą się szybko rozejść. Udało się! Rzeczywistość spełniła w 100% moje oczekiwania, pierwsze niekomercyjne, interesujące i świetnie przygotowane szkolenie. – Łukasz

Mocne strony szkoleń wymieniane przez uczestników:

  • dopasowanie szkolenia do sugestii uczestników, (w tym: analiza firmowej aplikacji),
  • otwartość, wszechstronność i umiejętności dydaktyczne prowadzącego
  • ciekawa tematyka,
  • uświadomienie nowych problemów/zagrożeń,
  • czytelne przekazanie treści, poparte przykładami i anegdotami,
  • usystematyzowanie wiedzy,
  • pokazanie, jak łatwo popełnić błąd i jakie mogą być jego konsekwencje.

Formularz zgłoszeniowy