07.03.2017 | 16:00

avatar

Adam Haertle

Zapraszamy na nasze kwietniowe szkolenia w Warszawie

Już wkrótce odbędzie się kolejna edycja naszych szkoleń z bezpieczeństwa aplikacji WWW oraz bezpieczeństwa aplikacji mobilnych w Warszawie. Warto zgłosić się już teraz, póki na oba szkolenia są jeszcze wolne miejsca.

Na początku kwietnia planujemy następną edycje naszych szkoleń. W dniach 3 – 5 kwietnia odbędzie się szkolenie z bezpieczeństwa aplikacji WWW, zaś tydzień później, w dniach 10 – 11 kwietnia, szkolenie z bezpieczeństwa aplikacji mobilnych. Jeśli myślicie o wzięciu udziału w jednym z nich to zachęcamy do pośpiechu, póki mamy jeszcze wolne miejsca. Pamiętajcie też, że możecie zamówić nasze szkolenia w Waszej firmie. Dotyczy to nie tylko szkoleń technicznych – możemy także poprowadzić atrakcyjne wykłady uświadamiające pracowników (którzy wczoraj i dzisiaj masowo instalowali Nymaima) lub warsztaty, na których nauczą się, jak zostać hakerami (a przy okazji dbać o bezpieczeństwo danych swoich i firmowych).

Aby zamówić szkolenie możecie skorzystać z formularza znajdującego się na końcu tekstu. Możecie także od razu napisać na biuro [małpa] zaufanatrzeciastrona.pl lub zadzwonić na nr +48 517 199 507 – z przyjemnością odpowiemy na wszystkie Wasze pytania. Przypominamy także, że tylko do 15 marca proponujemy 10% rabatu na szkolenia.

Jeśli nie jesteście przekonani, to oddamy głos uczestnikom wcześniejszych edycji:

Doskonałe szkolenie dające mocnego kopniaka do dalszej nauki. Prowadzący posiada niesamowitą wiedzę praktyczną, a zarazem umiejętność wytłumaczenia zagadnień. – Przemek

Mateusz tak dobrze przekazywał, że nie dało się tego nie zrozumieć, poświęcał sporo uwagi na to by każdy zrozumiał zagadnienie i w teorii i w praktyce. (…) 3 dni szkolenia, przekazanie wiedzy tak dobrze skompresowanej, a zagadnienie jest mega obszerne, do tego możliwość zadawania każdego pytania, nawet nie związanego ze szkoleniem – uważam, że cena jest jak najbardziej odpowiednia. – Anonim

Kiedy zobaczyłem informację o szkoleniu pomyślałem, że wreszcie coś merytorycznego z zaufanego źródła! Szybki request do działu kadr, aby mnie zapisali, był strach, że miejsca mogą się szybko rozejść. Udało się! Rzeczywistość spełniła w 100% moje oczekiwania, pierwsze niekomercyjne, interesujące i świetnie przygotowane szkolenie. – Łukasz

Mocne strony szkoleń wymieniane przez uczestników:

 • dopasowanie szkolenia do sugestii uczestników, (w tym: analiza firmowej aplikacji),
 • otwartość, wszechstronność i umiejętności dydaktyczne prowadzącego
 • ciekawa tematyka,
 • uświadomienie nowych problemów/zagrożeń,
 • czytelne przekazanie treści, poparte przykładami i anegdotami,
 • usystematyzowanie wiedzy,
 • pokazanie, jak łatwo popełnić błąd i jakie mogą być jego konsekwencje.

Formularz zgłoszeniowy

Aktualną ofertę szkoleniową znajdziesz tutaj.

Powrót

Komentarz

 • avatar
  2017.03.11 15:55 s1m0n

  „jak zostać hakerami”… nie no chłopaki, jesteście ponadto;->

  Odpowiedz

Zostaw odpowiedź

Jeśli chcesz zwrócić uwagę na literówkę lub inny błąd techniczny, zapraszamy do formularza kontaktowego. Reagujemy równie szybko.

Zapraszamy na nasze kwietniowe szkolenia w Warszawie

Komentarze