04.10.2016 | 06:17

avatar

Adam Haertle

Pierwsza edycja szkoleń za nami – relacja, opinie i nowe terminy

W poprzednim tygodniu zakończyliśmy pierwszą edycję szkoleń prowadzonych przez naszych ekspertów. Chcieliśmy się z Wami podzielić wyniesionymi wrażeniami, opiniami kursantów a także zapowiedzieć kolejne edycje!

Kiedy kilka miesięcy temu zdecydowaliśmy się zaproponować Wam szkolenia, nie widzieliśmy jeszcze, że z ich prowadzeniem wiąże się tyle atrakcji i przyjemnych wspomnień. Bardzo dziękujemy wszystkim dotychczasowym uczestnikom za wspólnie spędzony czas (nie tylko w ramach warsztatów) a tych, którzy jeszcze nie byli, zapraszamy do lektury relacji.

Nie tylko szkolenie

Sterta puszek po coli i redbullu, puste kartony po pizzy i zdarte gardło Mateusza to nie jedyne efekty szkoleń z bezpieczeństwa aplikacji WWW oraz bezpieczeństwa aplikacji mobilnych. Oprócz wiedzy i materiałów w głowach i plecakach uczestników zostało nam wiele miłych wspomnień z rozmów z naszymi kursantami. Przekazywanie wiedzy to ciekawe zajęcie – ale dużo bardziej interesująca jest wymiana doświadczeń, a okazji ku temu nie brakowało. To, co oprócz wykładów i ćwiczeń można było usłyszeć na szkoleniu oraz po godzinach, zgodnie z zawieraną z uczestnikami umową pozostaje między nami, możemy jednak wspomnieć, że jedno ze szkoleń skończyło się hakowaniem na żywo kernela DragonFly BSD i równoczesną dyskusją o możliwych zaburzeniach oceny w procesie zbierania danych ze źródeł otwartych. Oddajmy teraz głos samym uczestnikom:

Kiedy zobaczyłem informację o szkoleniu pomyślałem, że wreszcie coś merytorycznego z zaufanego źródła! Szybki request do działu kadr, aby mnie zapisali, był strach, że miejsca mogą się szybko rozejść. Udało się! Rzeczywistość spełniła w 100% moje oczekiwania, pierwsze niekomercyjne, interesujące i świetnie przygotowane szkolenie. – Łukasz

Doskonałe szkolenie dające mocnego kopniaka do dalszej nauki. Prowadzący posiada niesamowitą wiedzę praktyczną, a zarazem umiejętność wytłumaczenia zagadnień. – Przemek

Mateusz tak dobrze przekazywał, że nie dało się tego nie zrozumieć, poświęcał sporo uwagi na to by każdy zrozumiał zagadnienie i w teorii i w praktyce. (…) 3 dni szkolenia, przekazanie wiedzy tak dobrze skompresowanej, a zagadnienie jest mega obszerne, do tego możliwość zadawania każdego pytania, nawet nie związanego ze szkoleniem – uważam, że cena jest jak najbardziej odpowiednia. – Anonim

Choć niektóre dni były naprawdę nielekkie – zaczynaliśmy o 8 i na prośbę uczestników pracowaliśmy do 18 – to kursanci spod ziemi wydobywali siły na spotkania przy napojach orzeźwiających, które trwały do późnej nocy i przypominały czasami sesje „opowieści przy ognisku”. Wyniki ankiet również sugerują, że szkolenia się udały – zawartość merytoryczną szkolenia została oceniona średnio na 4.33/5 a sposób przekazywania wiedzy przez prowadzącego na 4.83/5. Choć jesteśmy dumni z osiągniętych wyników i zadowolenia uczestników, to naszym celem zawsze pozostaje 5/5!

Nasi kursanci po szkoleniu

Nasi kursanci po szkoleniu

Ciąg dalszy już wkrótce

Jeśli chce się przekonać, czy faktycznie nasze szkolenia są takie dobre, to  już niedługo będzie ku temu dobra okazja w Warszawie. Trzydniowe szkolenie z bezpieczeństwa aplikacji WWW – atak i obrona odbędzie się w dniach 28 – 30 listopada, a  szkolenie z bezpieczeństwa aplikacji mobilnych kilka dni wcześniej, bo 24 i 25 listopada. Dla osób, które zgłoszą się do końca października, przewidzieliśmy 10% rabatu, zatem warto się pospieszyć.

Poniżej znajdziecie formularz zgłoszeniowy oraz szczegółowe opisy programów obu szkoleń. Możecie także od razu napisać na  biuro [małpa] zaufanatrzeciastrona.pl lub zadzwonić na nr +48 517 199 507 – z przyjemnością odpowiemy na wszystkie Wasze pytania. Oprócz dwóch podstawowych szkoleń uruchomiliśmy także program Security Awareness, w ramach którego proponujemy zarówno szkolenia wykładowe, jak i atrakcyjne warsztaty oraz szkolenia online. W przygotowaniu znajdują się także kolejne szkolenia, których premiera już niebawem.

Aktualną ofertę szkoleniową znajdziesz tutaj.

Powrót

Zostaw odpowiedź

Jeśli chcesz zwrócić uwagę na literówkę lub inny błąd techniczny, zapraszamy do formularza kontaktowego. Reagujemy równie szybko.

Pierwsza edycja szkoleń za nami – relacja, opinie i nowe terminy

Komentarze