09.11.2018 | 07:48

Adam Haertle

Nasze najlepsze szkolenia dostępne tej jesieni znacznie taniej!

Uczestników naszych szkoleń i tych, którzy na nie nie dotarli, pytaliśmy, co możemy jeszcze zrobić, by było im łatwiej i prościej dołączyć do słuchaczy. Często słyszeliśmy, że przeszkodą jest najwyższa cena na rynku. Postanowiliśmy to zatem zmienić – efekty poniżej.

Kiedy ruszaliśmy z naszymi szkoleniami z bezpieczeństwa aplikacji WWW i bezpieczeństwa aplikacji mobilnych byliśmy pewni, że są pod każdym względem bardzo dobre. Solidny, najobszerniejszy program, najlepsza opieka nad kursantem, do tego najmniejsze grupy dające komfort osobistej współpracy z trenerem – to zasługiwało na cenę wyższą od konkurencji. Jeśli jednak to cena powstrzymywała Was od skorzystania z tej oferty, to zapraszamy do naszego eksperymentu. Najważniejsze  elementy układanki pozostają bez zmian, tylko cenę obniżyliśmy poniżej pozostałych ofert rynkowych.

Nowe ceny, nowe programy

Od najbliższej edycji nasze sztandarowe szkolenia mają nowe pozycje w cennikach:

Jako że część z Was opowiadała także, że trudno uzyskać zgodę na opuszczenie zakładu pracy na trzy dni, dodatkowy nocleg podnosi koszty wyjazdu, przy tej samej okazji dostosowaliśmy długość szkoleń do innych ofert na rynku i skróciliśmy szkolenie z bezpieczeństwa aplikacji WWW do dwóch dni, a bezpieczeństwa aplikacji mobilnych do jednego dnia. Oznacza to bardziej intensywną pracę, by objąć zakresem podobny materiał, ale daje też możliwość skupienia się na tych obszarach, które Was – słuchaczy – zainteresują najbardziej. Wszystkie materiały szkoleniowe zostawiamy bez zmian – znajdziecie tam pełny zakres informacji, a w trakcie szkolenia trener przekaże to, co najważniejsze oraz pozwoli Wam wybrać, nad czym pochylicie się bardziej.

Najbliższe terminy

Zapraszamy Was na najbliższe terminy naszych szkoleń:

Z pozdrowieniami od uczestników poprzedniej grupy szkoleniowej oraz naszych trenerów!

Powrót

Komentarze

 • 2018.11.09 12:30 Korsarz

  Miły gest. Mam nadzieję, że nie kosztem jakości.

  Odpowiedz
  • 2018.11.09 15:41 Marek

   Cóż, skrócenie szkoleń zawsze ponosi za sobą koszty jakościowe. Nie mówię, że to zły ruch bo dla wielu pracodawców faktycznie liczy się cena. Wolałbym jednak mieć wybór – mało zapłacić i mało się nauczyć lub zapłacić więcej i jednak coś ze szkolenia wynieść.

   Odpowiedz
   • 2018.11.09 21:27 Barek

    Na szkoleniu nie nauczysz sie zbyt wiele niezaleznie jak dlugo on trwa.
    Srednio skupiasz sie w cyklach okolo 18 minutowych. Prawdziwa edukacja przychodzi po szkoleniu. Na samym szkoleniu dostaniesz kierunki, w ktore masz patrzec zeby zdobyc kolejna wiedze. Jak bedziesz chcial to sie nauczysz, jak tylko bedziesz chcial.

    Odpowiedz
   • 2018.11.09 21:45 Adam Haertle

    Wybór masz, ostatnie dwa lata mogłeś kupić szkolenie dłuższe, teraz możesz kupić szkolenie krótsze :)

    Odpowiedz

Zostaw odpowiedź

Jeśli chcesz zwrócić uwagę na literówkę lub inny błąd techniczny, zapraszamy do formularza kontaktowego. Reagujemy równie szybko.

Nasze najlepsze szkolenia dostępne tej jesieni znacznie taniej!

Komentarze