09.12.2020 | 07:27

Adam Haertle

Jak jeszcze w tym roku tanio, szybko i dobrze przeszkolić pracowników

Podobno nie da się szybko, tanio i dobrze – ale w świecie nowoczesnych technologii wszystko staje się możliwe. Jak najefektywniej wykorzystać końcówkę budżetu, by podnieść poziom świadomości pracowników? Czytajcie dalej.

Z naszej propozycji skorzystało w tym roku już kilkadziesiąt firm, a opisywane szkolenia trafiły do kilkudziesięciu tysięcy pracowników w całej Polsce. Koszt na użytkownika? W firmach powyżej 100 osób zaczyna się od 3 PLN za 1h profesjonalnego szkolenia rocznie (co najczęściej obejmuje 3 moduły tematyczne).

DOBRZE?

Osób, które widziały już wykłady Adama lub brały udział w organizowanych przez niego szkoleniach, przekonywać nie trzeba – ale może nie widzieliście jeszcze wykładu, podczas którego Adam prezentuje dwa moduły szkoleniowe, skupione wokół ataków na procesy finansowe.

https://www.youtube.com/watch?v=TixPdj4RPuo

Oczywiście materiały wideo, które można nabyć dla swoich użytkowników, są profesjonalnie zmontowane, a kadr najczęściej wygląda tak:

SZYBKO?

Na liście zadowolonych firm mamy firmy z wielu sektorów gospodarki, między innymi telekomunikacyjne, banki, medyczne czy produkcyjne. Twoja firma może do nich dołączyć w ciągu kilku godzin od zamówienia. Filmy przekazujemy zarówno w formie plików w uzgodnionym formacie wideo, jak i kodu HTML do osadzenia np. w intranecie – wtedy to my zapewniamy dostępność treści i pasmo.

TANIO?

Jeśli firma zatrudnia przynajmniej 100 osób, to dostęp do 11 godzin materiałów (prawie 40 modułów tematycznych) kosztuje 49 PLN na użytkownika przy licencji rocznej. Dla licencji trzyletniej jest to 99 PLN na użytkownika – oznacza to koszt poniżej 1 PLN na 1 moduł szkoleniowy rocznie dla pracownika. Dodatkowo w trakcie trwania licencji wszystkie nowe odcinki (przynajmniej 6 rocznie, a w tym roku przygotowaliśmy już 12) dodajemy gratis. Dla mniejszych firm też mamy dobre oferty.

Dodatkowo, jeśli zamówicie materiały do końca roku, dostaniecie gratis:

  • zestawy pytań testowych (po 4 pytania do każdego modułu) z odpowiedziami,
  • profesjonalne napisy w języku angielskim i polskim do każdego filmu (umożliwia szkolenie także pracowników obcojęzycznych),
  • możliwość streamingu nagrań z naszej infrastruktury (ułatwia i przyspiesza wdrożenie).

W standardowej ofercie te opcje to dodatkowe 40% ceny końcowej – teraz możecie je dostać gratis – ale tylko dla zamówień złożonych do końca tego roku.

Wystarczy napisać

Zainteresowani? Wystarczy napisać na biuro (małpa) zaufanatrzeciastrona.pl z firmowego adresu i podać liczbę pracowników, a prześlemy dobrą ofertę. Możemy także udostępnić próbki dowolnych odcinków szkolenia. Na koniec tradycyjnie bonus dla wytrwałych – jeśli w treści wiadomości zawrzecie słowa „CZYTAM DO KOŃCA”, to dostaniecie dodatkowe 20% rabatu do oferty – ale tylko, jeśli zdążycie napisać do końca tygodnia.

Powrót

Zostaw odpowiedź

Jeśli chcesz zwrócić uwagę na literówkę lub inny błąd techniczny, zapraszamy do formularza kontaktowego. Reagujemy równie szybko.

Jak jeszcze w tym roku tanio, szybko i dobrze przeszkolić pracowników

Komentarze