21.12.2016 | 16:13

avatar

Adam Haertle

Nasze szkolenia z bezpieczeństwa – opinie uczestników i zapowiedzi na 2017

W drugiej połowie roku wystartowaliśmy ze szkoleniami z bezpieczeństwa aplikacji WWW i aplikacji mobilnych. Przez kilka miesięcy szkoliliśmy i słuchaliśmy opinii kursantów – a teraz chcemy się nimi z Wami podzielić.

W ostatnim kwartale przeszkoliliśmy kilkadziesiąt osób z kilkunastu firm oraz przeprowadziliśmy warsztaty pomagające w budowaniu świadomości bezpieczeństwa dla kilkukrotnie większych grup uczestników. Moglibyśmy długo opisywać zalety naszych szkoleń i powody, dla których warto brać w nich udział, ale najlepiej będzie, jak oddamy głos ich uczestnikom.

Bezpieczeństwo aplikacji WWW i aplikacji mobilnych

Doskonałe szkolenie dające mocnego kopniaka do dalszej nauki. Prowadzący posiada niesamowitą wiedzę praktyczną, a zarazem umiejętność wytłumaczenia zagadnień. – Przemek

Mateusz tak dobrze przekazywał, że nie dało się tego nie zrozumieć, poświęcał sporo uwagi na to by każdy zrozumiał zagadnienie i w teorii i w praktyce. (…) 3 dni szkolenia, przekazanie wiedzy tak dobrze skompresowanej, a zagadnienie jest mega obszerne, do tego możliwość zadawania każdego pytania, nawet nie związanego ze szkoleniem – uważam, że cena jest jak najbardziej odpowiednia. – Anonim

Kiedy zobaczyłem informację o szkoleniu pomyślałem, że wreszcie coś merytorycznego z zaufanego źródła! Szybki request do działu kadr, aby mnie zapisali, był strach, że miejsca mogą się szybko rozejść. Udało się! Rzeczywistość spełniła w 100% moje oczekiwania, pierwsze niekomercyjne, interesujące i świetnie przygotowane szkolenie. – Łukasz

Mocne strony szkoleń wymieniane przez uczestników:

 • dopasowanie szkolenia do sugestii uczestników, (w tym: analiza firmowej aplikacji),
 • otwartość, wszechstronność i umiejętności dydaktyczne prowadzącego
 • ciekawa tematyka,
 • uświadomienie nowych problemów/zagrożeń,
 • czytelne przekazanie treści, poparte przykładami i anegdotami,
 • usystematyzowanie wiedzy,
 • pokazanie, jak łatwo popełnić błąd i jakie mogą być jego konsekwencje.
Nasi kursanci po szkoleniu

Nasi kursanci po szkoleniu

Warsztaty uświadamiające HackMe

Szkolenie z cała pewnością było swego rodzaju odskocznią od standardowych couchingów, aczkolwiek otworzyło mi oczy na sprawy kluczowe dla bezpieczeństwa firmy (jak poruszanie się po budynku osób, które nie znamy i nie mają identyfikatorów, podłączania nieznanych pendrivów, epapierosów, dziwne przejściówki przy łączach internetowych). Oczywiście najwięcej frajdy przyniosło mi „włamanie się” na pocztę internetowa i poznanie różnych dróg, aby to zrobić. Oby więcej takich szkoleń, które łamią schematy, przynoszą dużo frajdy, a zarazem uczą.

Szkolenie bardzo przydatne, pokazało mi nie tylko zagrożenie na które mogę natknąć się w pracy, ale również prywatnie. Dobre rozwiązanie, że pojawiła się osoba z zewnątrz, która podzieliła się doświadczeniem oraz ciekawostkami. Super sprawa.

Forma szkolenia połączenie nauki z zabawą by rozwiązać zagadkę i przechodzić etap po etapie BYŁA REWELACYJNA!

Mocne strony wymieniane przez uczestników:

 • Warto zobaczyć, jakie błędy na co dzień popełniamy.
 • Fajne szkolenie, przydatne w życiu zawodowym i prywatnym – dla własnego bezpieczeństwa.
 • Ciekawe! Otwiera oczy…
 • Bardzo angażujące, uświadamiające… Będziesz chciał zostać hakerem.
 • Ciekawe tematy. Warto wiedzieć, że coś takiego istnieje i jak to działa.
 • Prowadzący rozumie „ułomność” nieinformatyków.
 • Ciekawe, można wcielić się w hakera.
 • Najlepiej uczy się na przykładach.
 • Daje do myślenia.

Zapowiedzi na 2017

Znamy już terminy pierwszych szkoleń w przyszłym roku. Bezpieczeństwem aplikacji mobilnych zajmiemy się 26 i 27 stycznia w Warszawie, a bezpieczeństwem aplikacji WWW od 1 do 3 marca w tej samej lokalizacji. Warsztaty HackMe podnoszące świadomość uczestników i zapewniające im sporo dobrej zabawy organizujemy na zamówienie i w terminie ustalonym z klientem. Jeśli macie jeszcze do wydania budżet w roku 2016, to możecie się także zgłosić do nas po vouchery.

Poniżej znajdziecie formularz zgłoszeniowy oraz szczegółowe opisy programów obu szkoleń. Możecie także od razu napisać na biuro [małpa] zaufanatrzeciastrona.pl lub zadzwonić na nr +48 517 199 507 – z przyjemnością odpowiemy na wszystkie Wasze pytania. Przypominamy także, że zgłoszenia do końca roku 2016 objęte są 10% rabatem!

Aktualną ofertę szkoleniową znajdziesz tutaj.

Powrót

Komentarze

 • avatar
  2016.12.22 09:31 Michał

  Byłem, jak najbardziej polecam.

  Odpowiedz
 • avatar
  2016.12.22 22:11 r2r

  Eh, gdyby tak była wersja online obu tych szkoleń

  Odpowiedz
 • avatar
  2017.01.15 10:50 Mateusz

  Dokładnie. Wersja online szkolenia lub jakiś kurs w tym kierunku bardzo by się sprawdził. Pozdrawaim;)

  Odpowiedz

Zostaw odpowiedź

Jeśli chcesz zwrócić uwagę na literówkę lub inny błąd techniczny, zapraszamy do formularza kontaktowego. Reagujemy równie szybko.

Nasze szkolenia z bezpieczeństwa – opinie uczestników i zapowiedzi na 2017

Komentarze