14.06.2017 | 06:49

Adam Haertle

Ostatnie szkolenie z bezpieczeństwa aplikacji WWW przed wakacjami

Zapraszamy Was na nasze szkolenie z bezpieczeństwa aplikacji WWW. Najbliższa edycja odbędzie się już w dniach 3 – 5 lipca, zatem jest to ostatnia okazja, by przeszkolić się jeszcze przed wakacyjnymi wyjazdami.

Już za trzy tygodnie w Warszawie będziemy rozmawiać o tym, co musicie zrobić, by nie zostać bohaterami kolejnego artykułu na ZaufanejTrzeciejStronie lub innym wiodącym portalu poświęconym bezpieczeństwu informacji. Będą śmieszne i straszne historie, sporo technicznego mięsa i dobre towarzystwo naszych trenerów. Są jeszcze wolne miejsca.

Za nami właśnie seria szkoleń zamkniętych w kilku firmach i uświadamiających prezentacji zarówno na spotkaniach zamkniętych jak i otwartych. Często pytacie o naszą ofertę, zatem najwyraźniej czas ją trochę przypomnieć. Specjalizujemy się w tej chwili w trzech obszarach: bezpieczeństwie aplikacji WWW, bezpieczeństwie aplikacji mobilnych oraz podnoszeniu świadomości pracowników. Do urządzeń mobilnych zasiadamy dopiero na początku września, ale już teraz możecie zamówić zarówno miejsce na naszej sali, jak i przyjazd naszych trenerów do Was. Wystarczy skorzystać z formularza znajdującego się na końcu tekstu, napisać na biuro [małpa] zaufanatrzeciastrona.pl lub zadzwonić na nr +48 517 199 507. Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie Wasze pytania.

Opinie uczestników

Kilka słów od uczestników wcześniejszych edycji :

Doskonałe szkolenie dające mocnego kopniaka do dalszej nauki. Prowadzący posiada niesamowitą wiedzę praktyczną, a zarazem umiejętność wytłumaczenia zagadnień. – Przemek

Mateusz tak dobrze przekazywał, że nie dało się tego nie zrozumieć, poświęcał sporo uwagi na to by każdy zrozumiał zagadnienie i w teorii i w praktyce. (…) 3 dni szkolenia, przekazanie wiedzy tak dobrze skompresowanej, a zagadnienie jest mega obszerne, do tego możliwość zadawania każdego pytania, nawet nie związanego ze szkoleniem – uważam, że cena jest jak najbardziej odpowiednia. – Anonim

Kiedy zobaczyłem informację o szkoleniu pomyślałem, że wreszcie coś merytorycznego z zaufanego źródła! Szybki request do działu kadr, aby mnie zapisali, był strach, że miejsca mogą się szybko rozejść. Udało się! Rzeczywistość spełniła w 100% moje oczekiwania, pierwsze niekomercyjne, interesujące i świetnie przygotowane szkolenie. – Łukasz

Macie wysokie oczekiwania? Sprawdźcie nas. Nie bez powodu nasi trenerzy i prelegenci zbierają najlepsze oceny od uczestników największych polskich konferencji poświęconych bezpieczeństwu.

Formularz zgłoszeniowy

Wystarczy tylko wypełnić poniższy formularz, a doradzimy i odpowiemy na wszystkie pytania. Zapraszamy!

Aktualną ofertę szkoleniową znajdziesz tutaj.

Powrót

Zostaw odpowiedź

Jeśli chcesz zwrócić uwagę na literówkę lub inny błąd techniczny, zapraszamy do formularza kontaktowego. Reagujemy równie szybko.

Ostatnie szkolenie z bezpieczeństwa aplikacji WWW przed wakacjami

Komentarze