24.07.2021 | 22:14

avatar

Adam Haertle

Adam Rafajeński z Deloitte gościem Rozmowy Kontrolowanej w niedzielę o 21

Przemysł tytoniowy, budownictwo, automatyka przemysłowa, ubezpieczenia, bankowość i konsulting – taką ścieżkę kariery przeszedł nasz gość. Dodajcie do tego wieloletnią pracę za granicą i mamy gotowe tematy do rozmowy. Poznajcie Adama.

Wiele rozmów z naszymi gośćmi kręci się wokół ich kariery zawodowej. Nie inaczej będzie i tym razem, bo Adam Rafajeński z niejednego budżetu już pensję pobierał. Przez kilkanaście lat dbał o dostarczanie usług IT dziesiątkom tysięcy użytkowników dużej firmy branży tytoniowej (w tym przez wiele lat w centrum usługowym w Malezji). Potem kilka lat zajmował się bezpieczeństwem w Budimeksie w Polsce, by potem wylądować w ABB w Zurychu. Stamtąd trafił jako kierownik zespołu SOC do Avivy, po Avivie pracował w Aegonie, po Aegonie był dyrektorem Biura Bezpieczeństwa w banku Pekao SA, a obecnie przewodzi zespołowi cyber w Deloitte. Do tego był prezesem stowarzyszenia ISACA. Kawał kariery. Porozmawiamy na pewno o różnicach nie tylko między firmami i branżami, ale także między krajami i kulturami. Zapraszamy w niedzielę o 21.

Nagrania wszystkich wcześniejszych odcinków znajdziecie na stronie naszego programu. Tam też możecie zapisać się na powiadomienia o nowych odcinkach.

Podcast audio!
Programu można słuchać także w formie podcastu na Spotify, w Apple Podcasts, Google Podcasts lub przez RSS-a.

Jeśli chcecie dostawać powiadomienia o kolejnych odcinkach na swoją skrzynkę, to możecie zapisać się na odpowiednią listę na stronie Rozmowy Kontrolowanej.

Czy będzie Stefan?

To się okaże. Do zobaczenia na żywo w niedzielę. Poniżej gotowy link – możecie oglądać nawet z tego artykułu.

Powrót

Komentarze

 • avatar
  2021.07.25 07:30 Bebik

  No fajnie, skoczek taki :-) to w czym jest dobry tak na 100%? Bo jak ktoś jest przykładowo dziś fryzjerem a za miesiąc mechanikiem samochodowym to trudno oczekiwać profesjonalizmu…? Chyba że ma dobry storyteling tak jak większość tych, których to na pęczki dziś w Internecie :-)…

  Odpowiedz
  • avatar
   2021.07.26 12:50 Stefan

   Może ma dobre plecy i układy w budżetówce.

   Odpowiedz
  • avatar
   2021.07.26 13:53 wk

   @Bebik

   Wiesz w ogóle, na czym polega IT sec w korpo? Podpowiedź: nie na robieniu papierosów ani na sprzedaży ubezpieczeń. Więc gość nie jest skoczkiem a w każdej firmie robi z grubsza to samo.

   Odpowiedz
  • avatar
   2021.08.02 18:21 Dejw M

   Weź go zapytnij o referencje z Avivy.
   Na mieście ćwierkali ciutkę ;)

   Odpowiedz

Zostaw odpowiedź

Jeśli chcesz zwrócić uwagę na literówkę lub inny błąd techniczny, zapraszamy do formularza kontaktowego. Reagujemy równie szybko.

Adam Rafajeński z Deloitte gościem Rozmowy Kontrolowanej w niedzielę o 21

Komentarze