Adam Rafajeński z Deloitte gościem Rozmowy Kontrolowanej w niedzielę o 21

dodał 24 lipca 2021 o 22:14 w kategorii Info, Rozmowa Kontrolowana  z tagami:
Adam Rafajeński z Deloitte gościem Rozmowy Kontrolowanej w niedzielę o 21

Przemysł tytoniowy, budownictwo, automatyka przemysłowa, ubezpieczenia, bankowość i konsulting – taką ścieżkę kariery przeszedł nasz gość. Dodajcie do tego wieloletnią pracę za granicą i mamy gotowe tematy do rozmowy. Poznajcie Adama.

Wiele rozmów z naszymi gośćmi kręci się wokół ich kariery zawodowej. Nie inaczej będzie i tym razem, bo Adam Rafajeński z niejednego budżetu już pensję pobierał. Przez kilkanaście lat dbał o dostarczanie usług IT dziesiątkom tysięcy użytkowników dużej firmy branży tytoniowej (w tym przez wiele lat w centrum usługowym w Malezji). Potem kilka lat zajmował się bezpieczeństwem w Budimeksie w Polsce, by potem wylądować w ABB w Zurychu. Stamtąd trafił jako kierownik zespołu SOC do Avivy, po Avivie pracował w Aegonie, po Aegonie był dyrektorem Biura Bezpieczeństwa w banku Pekao SA, a obecnie przewodzi zespołowi cyber w Deloitte. Do tego był prezesem stowarzyszenia ISACA. Kawał kariery. Porozmawiamy na pewno o różnicach nie tylko między firmami i branżami, ale także między krajami i kulturami. Zapraszamy w niedzielę o 21.

Nagrania wszystkich wcześniejszych odcinków znajdziecie na stronie naszego programu. Tam też możecie zapisać się na powiadomienia o nowych odcinkach.

Podcast audio!
Programu można słuchać także w formie podcastu na Spotify, w Apple Podcasts, Google Podcasts lub przez RSS-a.

Jeśli chcecie dostawać powiadomienia o kolejnych odcinkach na swoją skrzynkę, to możecie zapisać się na odpowiednią listę na stronie Rozmowy Kontrolowanej.

Czy będzie Stefan?

To się okaże. Do zobaczenia na żywo w niedzielę. Poniżej gotowy link – możecie oglądać nawet z tego artykułu.