19.12.2021 | 11:35

avatar

Adam Haertle

AMA z Adamami – zapytaj, o co chcesz, w Rozmowie Kontrolowanej w niedzielę o 21

Wiele osób zajętych jest dzisiaj pieczeniem pierniczków na Instagrama i dekorowaniem choinek – szanujemy to. Nasze pierniczki i choinki są już gotowe, więc weźmiemy na siebie dzisiejszy występ. Na was z kolei spada obowiązek zadawania pytań.

Podobno nie ma głupich pytań – jesteśmy gotowi zarówno na decyzje o walce z końmi i kaczkami, jak i rozważania o łapaniu trakcji i stawaniu na szynach. Mamy też nadzieję, że wasze pytania chociaż zahaczą o cyberbezpieczeństwo i tegoroczne najciekawsze wydarzenia z nim związane. Szykujcie zatem swoje pytania, a my szykujemy mikrofony i wygrzewamy wzmacniacze – podobno na nowym sprzęcie (trzeba nabić koszty przed przejściem na ryczałt) brzmimy jeszcze lepiej ;)

UWAGA: W tradycyjnym konkursie na koniec audycji do wygrania jest między innymi Raspberry Pi od sponsora, firmy Fudo Security, twórcy rozwiązań do zarządzania dostępem uprzywilejowanym.

Nagrania wszystkich wcześniejszych odcinków znajdziecie na stronie naszego programu. Tam też możecie zapisać się na powiadomienia o nowych odcinkach.

Podcast audio!
Programu można słuchać także w formie podcastu na Spotify, w Apple Podcasts, Google Podcasts lub przez RSS-a.

Jeśli chcecie dostawać powiadomienia o kolejnych odcinkach na swoją skrzynkę, to możecie zapisać się na odpowiednią listę na stronie Rozmowy Kontrolowanej.

Czy będzie Stefan?

To się okaże. Do zobaczenia na żywo w niedzielę. Poniżej gotowy link – możecie oglądać nawet z tego artykułu.

Powrót

Zostaw odpowiedź

Jeśli chcesz zwrócić uwagę na literówkę lub inny błąd techniczny, zapraszamy do formularza kontaktowego. Reagujemy równie szybko.

AMA z Adamami – zapytaj, o co chcesz, w Rozmowie Kontrolowanej w niedzielę o 21

Komentarze