13.12.2020 | 16:44

avatar

Adam Haertle

Andrzej Karpiński gościem Rozmowy Kontrolowanej w niedzielę o 21

Nasz gość to prawdziwy weteran polskiego internetu – ma 44 lata doświadczenia z komputerami. Już w 1990 był SySOpem Olimp BBS, pełnił też rolę ircopa, walczył z problemem roku 2000 i zna mnóstwo ciekawych historii. Poznajcie Andrzeja.

To chyba będzie jeden z najbardziej historycznych odcinków Rozmowy Kontrolowanej. Mało jest osób, które nie tylko zajmowały się bezpieczeństwem już w latach dziewięćdziesiątych, ale także chętnie o tym opowiadają. Postaramy się jak najlepiej wykorzystać wiedzę i chęci Andrzeja. A ma on na pewno o czym opowiadać.

Uwaga: od dłuższego już czasu rozdajemy w trakcie programu klucze U2F Yubikey – nie inaczej będzie w niedzielę, mamy 3 klucze do rozdania.

W poprzednich odcinkach zdążyliśmy już przemaglować:

Nagrania wszystkich wcześniejszych odcinków znajdziecie na stronie naszego programu. Tam też możecie zapisać się na powiadomienia o nowych odcinkach.

Podcast audio!
Uwaga: programu można już słuchać także w formie podcastu na Spotify, w Apple Podcasts, Google Podcasts lub przez RSS-a.

Jeśli chcecie dostawać powiadomienia o kolejnych odcinkach na swoją skrzynkę, to możecie zapisać się na odpowiednią listę na stronie Rozmowy Kontrolowanej.

Czy będzie Stefan?

Oczywiście (jak nie zaśpi)! Do zobaczenia na żywo w niedzielę! Poniżej gotowy link – możecie oglądać nawet z tego artykułu.

Powrót

Komentarze

 • avatar
  2020.12.13 16:53 Krzych

  Karpiu rulez. Greeting from Jimmi :)

  Odpowiedz
  • avatar
   2020.12.14 17:25 Marillion

   KARPIO Pozdrówka!

   Odpowiedz
 • avatar
  2020.12.17 21:22 Pawel

  Karpiu! No niewiarygodne! Ale czad! Pozdrowienia!

  Odpowiedz

Zostaw odpowiedź

Jeśli chcesz zwrócić uwagę na literówkę lub inny błąd techniczny, zapraszamy do formularza kontaktowego. Reagujemy równie szybko.

Andrzej Karpiński gościem Rozmowy Kontrolowanej w niedzielę o 21

Komentarze