Ekspert informatyki śledczej Krzysztof Bińkowski gościem Rozmowy Kontrolowanej w niedzielę o 21

dodał 5 sierpnia 2021 o 22:02 w kategorii Info, Rozmowa Kontrolowana  z tagami:
Ekspert informatyki śledczej Krzysztof Bińkowski gościem Rozmowy Kontrolowanej w niedzielę o 21

Istnieje wiele mitów dotyczących tego, co da się – lub nie da – wyciągnąć z urządzeń mobilnych. Mało jest ekspertów, którzy te czynności faktycznie wykonują i potrafią o tym opowiadać. Jeden z nich zawita do nas w niedzielę. Poznajcie Krzysztofa.

Krzysztof Bińkowski jest od wielu lat ekspertem informatyki śledczej i biegłym sądowym. Bez wątpienia dostaje ostatnio sporo pytań o to, jak sprawdzić, czy telefon był zainfekowany Pegasusem. My też o to zapytamy, ale nie będzie to jedyny temat, jaki z Krzysztofem możemy poruszyć. Uchylając rąbka tajemnicy, zdradzimy też, że kilkadziesiąt lat temu współtworzył on grę na Atari, a w swojej karierze był między innymi szefem IT w CD PROJEKT (jeszcze nie RED). Ciekawych historii zatem nie zabraknie. Zapraszamy w niedzielę o 21.

Nagrania wszystkich wcześniejszych odcinków znajdziecie na stronie naszego programu. Tam też możecie zapisać się na powiadomienia o nowych odcinkach.

Podcast audio!
Programu można słuchać także w formie podcastu na Spotify, w Apple Podcasts, Google Podcasts lub przez RSS-a.

Jeśli chcecie dostawać powiadomienia o kolejnych odcinkach na swoją skrzynkę, to możecie zapisać się na odpowiednią listę na stronie Rozmowy Kontrolowanej.

Czy będzie Stefan?

To się okaże. Do zobaczenia na żywo w niedzielę. Poniżej gotowy link – możecie oglądać nawet z tego artykułu.