02.04.2022 | 15:45

Adam Haertle

CEO Redge Technologies, Przemysław Frasunek, gościem Rozmowy Kontrolowanej w niedzielę o 21

Czy to już setne wydanie naszego programu? Z tej okazji dzisiaj spotkamy się z doświadczonym polskim hakerem, który, choć bezpieczeństwa nigdy nie porzucił, dzisiaj działa w wielu obszarach biznesowych związanych z technologiami IT. Poznajcie Przemka.

Około roku 2000 jedną z lepiej rozpoznawanych na międzynarodowej scenie IT security osób z Polski był Przemysław Frasunek, znany jako venglin. Pewnie możecie go kojarzyć z błędami typu format string i exploitami na wuftpd oraz inne popularne usługi. Ten kawałek historii Przemek sam ładnie skatalogował na swojej stronie – polecamy rzucić okiem. Na pewno podczas rozmowy sięgniemy do historii, ale spojrzymy także na sukcesy biznesowe Przemka – nie tylko był współtwórcą operatora internetu w Lublinie, ale także najpierw pod szyldem ATM-u, potem przekształconego w Atende Software, by w końcu stać się Redge Technologies, współtworzył swoje dzisiejsze miejsce pracy. Redge Technologies dostarcza usługi CDN, platformę telewizji internetowej oraz system antyDDoS – tematów do rozmowy zatem na pewno nie zabraknie.

Czekamy też na wasze pytania zadawane na żywo podczas audycji. Do usłyszenia!

UWAGA: Czeka na was konkurs z atrakcyjnymi nagrodami. Sponsorem jest Amazon Ring, twórca inteligentnych urządzeń smart home security. W Polsce zespoły inżynierów Ring pracują w Krakowie, Gdańsku i Warszawie, dostarczając rozwiązania i technologie, które wpływają na poprawę bezpieczeństwa milionów użytkowników na całym świecie. Aktualne oferty pracy w Ring znajdziecie pod linkiem.

Nagrania wszystkich wcześniejszych odcinków znajdziecie na stronie naszego programu. Tam też możecie zapisać się na powiadomienia o nowych odcinkach.

Podcast audio!
Programu można słuchać także w formie podcastu na Spotify, w Apple Podcasts, Google Podcasts lub przez RSS-a.

Jeśli chcecie dostawać powiadomienia o kolejnych odcinkach na swoją skrzynkę, to możecie zapisać się na odpowiednią listę na stronie Rozmowy Kontrolowanej.

Czy będzie Stefan?

No raczej! Do zobaczenia na żywo w niedzielę. Poniżej gotowy link – możecie oglądać nawet z tego artykułu.

Powrót

Zostaw odpowiedź

Jeśli chcesz zwrócić uwagę na literówkę lub inny błąd techniczny, zapraszamy do formularza kontaktowego. Reagujemy równie szybko.

CEO Redge Technologies, Przemysław Frasunek, gościem Rozmowy Kontrolowanej w niedzielę o 21

Komentarze