CISO ING Bank Śląski, Maciej Ogórkiewicz, gościem Rozmowy Kontrolowanej w niedzielę o 21

dodał 4 lutego 2022 o 11:37 w kategorii Info, Rozmowa Kontrolowana  z tagami:
CISO ING Bank Śląski, Maciej Ogórkiewicz, gościem Rozmowy Kontrolowanej w niedzielę o 21

Kiedy ostatni raz chowaliście grubszą gotówkę w sejfie? Jak bardzo ufacie mechanizmom zapewniającym bezpieczeństwo waszych pieniędzy w banku online? Jak bardzo powinniście ufać? O tym porozmawiamy w niedzielę z fachowcem. Poznajcie Macieja.

Od administratora sieci i baz danych, przez eksperta bezpieczeństwa, do dyrektora działu bezpieczeństwa jednego z największych banków w Polsce – Maciej Ogórkiewicz pokonał bez wątpienia bardzo ciekawą drogę zawodową. Ostatnie 12 lat związany z bankiem ING, o bezpieczeństwie w bankowości wie wszystko (choć sam pewnie temu zaprzeczy, ale to tylko ze skromności). Dzisiaj w ING odpowiada zarówno za bezpieczeństwo informacji, jak i środków klientów, więc tematów do rozmowy nam nie zabraknie. Oprócz ścieżki zawodowej na pewno poruszymy tematy najbliższe naszym słuchaczom, czyli bezpieczeństwa ich własnych pieniędzy. Porozmawiamy o cyberprzestępczości i o tym, co banki mogą (a czego nie mogą) robić, by ratować środki swoje i klientów przed złodziejami.

Tematów pewnie będzie tyle, że ryzyko przekroczenia zaplanowanej godziny audycji oceniamy jako wysokie. Czekamy też na wasze pytania zadawane na żywo podczas audycji. Do usłyszenia!

UWAGA: W tym tygodniu nagród nie będzie, ale już wkrótce na scenę wjedzie duży sponsor z fajnymi nagrodami – nie traćcie nadziei, umowa w trakcie podpisywania.

Nagrania wszystkich wcześniejszych odcinków znajdziecie na stronie naszego programu. Tam też możecie zapisać się na powiadomienia o nowych odcinkach.

Podcast audio!
Programu można słuchać także w formie podcastu na Spotify, w Apple Podcasts, Google Podcasts lub przez RSS-a.

Jeśli chcecie dostawać powiadomienia o kolejnych odcinkach na swoją skrzynkę, to możecie zapisać się na odpowiednią listę na stronie Rozmowy Kontrolowanej.

Czy będzie Stefan?

To się okaże. Do zobaczenia na żywo w niedzielę. Poniżej gotowy link – możecie oglądać nawet z tego artykułu.