10.04.2022 | 09:46

avatar

Adam Haertle

CISO KGHM, Ireneusz Jazownik, gościem Rozmowy Kontrolowanej w niedzielę o 21

Pewnie większość z was wyobraża sobie, z jakimi problemami bezpieczeństwa borykają się banki czy firmy telekomunikacyjne. Dzisiaj porozmawiamy z kimś, kto poznał jeszcze jedną, niecodzienną i ciekawą perspektywę. Poznajcie Irka.

Ireneusz Jazownik w swoim CV ma sporo firm i stanowisk. Bezpieczeństwem zajmował się już w sektorze finansowym (Alior i BGŻ), telekomunikacyjnym (Orange) i chemicznym (Ciech). Choć te doświadczenia pewnie są źródłem wielu ciekawych historii, to dzisiaj głównie skupimy się na obecnym zajęciu Irka, który od kilku lat pracuje jako CISO (a także CIO) w KGHM. Z jakimi ryzykami musi radzić sobie ogromna firma wydobywczo – przetwórcza? Czym ta praca różni się od innych wymagających sektorów? Jak wyglądają zagrożenia w organizacji, gdzie OT jest równie ważne, jak nie ważniejsze od IT? Na pewno o to zapytamy Irka. Czekamy też na wasze pytania zadawane na żywo podczas audycji. Do usłyszenia!

UWAGA: Czeka na was konkurs z atrakcyjnymi nagrodami. Sponsorem jest Amazon Ring, twórca inteligentnych urządzeń smart home security. W Polsce zespoły inżynierów Ring pracują w Krakowie, Gdańsku i Warszawie, dostarczając rozwiązania i technologie, które wpływają na poprawę bezpieczeństwa milionów użytkowników na całym świecie. Aktualne oferty pracy w Ring znajdziecie pod linkiem.

Nagrania wszystkich wcześniejszych odcinków znajdziecie na stronie naszego programu. Tam też możecie zapisać się na powiadomienia o nowych odcinkach.

Podcast audio!
Programu można słuchać także w formie podcastu na Spotify, w Apple Podcasts, Google Podcasts lub przez RSS-a.

Jeśli chcecie dostawać powiadomienia o kolejnych odcinkach na swoją skrzynkę, to możecie zapisać się na odpowiednią listę na stronie Rozmowy Kontrolowanej.

Czy będzie Stefan?

No raczej! Do zobaczenia na żywo w niedzielę. Poniżej gotowy link – możecie oglądać nawet z tego artykułu.

Powrót

Zostaw odpowiedź

Jeśli chcesz zwrócić uwagę na literówkę lub inny błąd techniczny, zapraszamy do formularza kontaktowego. Reagujemy równie szybko.

CISO KGHM, Ireneusz Jazownik, gościem Rozmowy Kontrolowanej w niedzielę o 21

Komentarze