12.03.2022 | 21:58

Adam Haertle

CSO PKO BP, Piotr Kalbarczyk, gościem Rozmowy Kontrolowanej w niedzielę o 21

Jaki jest najbardziej narażony na ataki (i najlepiej na nie przygotowany) sektor w Polsce? Zapewne sektor bankowości. Jaki jest największy bank w Polsce? PKO BP. A kto od wielu lat kieruje zespołem cyberbezpieczeństwa w tym banku? Poznajcie Piotra.

Piotr Kalbarczyk od ponad 20 lat związany jest z obszarem technologii w branży finansowej, a ostatnie 10 spędził jako szef działu cyberbezpieczeństwa PKO BP. Czy w większym banku trudniej zapewnić bezpieczeństwo? Czy jest bardziej narażony na ataki z powodu swojej rozpoznawalności? Jakie wyzwania związane są z bezpieczną obsługą ponad 10 milionów klientów? Czy kiedykolwiek doczekamy się Yubikeyów w procesie autoryzacji transakcji? Pytań do Piotra mamy wiele, czekamy też na wasze pytania zadawane na żywo podczas audycji. Do usłyszenia!

UWAGA: Czeka na was konkurs z atrakcyjnymi nagrodami. Sponsorem jest Amazon Ring, twórca inteligentnych urządzeń smart home security. W Polsce zespoły inżynierów Ring pracują w Krakowie, Gdańsku i Warszawie, dostarczając rozwiązania i technologie, które wpływają na poprawę bezpieczeństwa milionów użytkowników na całym świecie. Aktualne oferty pracy w Ring znajdziecie pod linkiem.

Nagrania wszystkich wcześniejszych odcinków znajdziecie na stronie naszego programu. Tam też możecie zapisać się na powiadomienia o nowych odcinkach.

Podcast audio!
Programu można słuchać także w formie podcastu na Spotify, w Apple Podcasts, Google Podcasts lub przez RSS-a.

Jeśli chcecie dostawać powiadomienia o kolejnych odcinkach na swoją skrzynkę, to możecie zapisać się na odpowiednią listę na stronie Rozmowy Kontrolowanej.

Czy będzie Stefan?

To się okaże. Do zobaczenia na żywo w niedzielę. Poniżej gotowy link – możecie oglądać nawet z tego artykułu.

Powrót

Zostaw odpowiedź

Jeśli chcesz zwrócić uwagę na literówkę lub inny błąd techniczny, zapraszamy do formularza kontaktowego. Reagujemy równie szybko.

CSO PKO BP, Piotr Kalbarczyk, gościem Rozmowy Kontrolowanej w niedzielę o 21

Komentarze