30.01.2022 | 15:12

avatar

Adam Haertle

Cybersec Team Leader Julia Juraszek-Kelka gościem Rozmowy Kontrolowanej w niedzielę o 21

Używaliście kiedyś komórki? Głupie pytanie, prawda? Technologii komórkowej powierzamy sporą część każdego aspektu naszego życia. Kto zatem pilnuje bezpieczeństwa naszych danych w firmach telekomunikacyjnych? Poznajcie Julię.

Nasz dzisiejszy gość, Julia Juraszek-Kelka, coś wie o sektorze telekomunikacyjnym w Polsce. Jednym z powodów, dla których tę wiedzę zgromadziła, jest kilkanaście lat doświadczenia w działach bezpieczeństwa Polkomtela oraz T-Mobile. Dzisiaj zajmuje stanowisko kierownika działu bezpieczeństwa teleinformatycznego w Polkomtelu i bez wątpienia o pracy w tym sektorze i jej wadze dla użytkowników sieci komórkowych będziemy sporo rozmawiać. Oczywiście nie będzie to jedyny temat rozmowy – Julia aktywnie działa też na scenie konferencyjno-stowarzyszeniowej, będąc od lat jedną z kluczowych postaci ISSA Polska oraz osób napędzających konferencję Semafor.

Julia należy do grona osób pozytywnie zakręconych, więc na pewno rozmowa będzie ciekawa. Dzisiaj wieczorem czekamy zatem na was i wasze pytania zadawane na żywo podczas audycji. Do usłyszenia!

UWAGA: W tym tygodniu nagród nie będzie, ale już wkrótce na scenę wjedzie duży sponsor z fajnymi nagrodami – nie traćcie nadziei, umowa w trakcie podpisywania.

Nagrania wszystkich wcześniejszych odcinków znajdziecie na stronie naszego programu. Tam też możecie zapisać się na powiadomienia o nowych odcinkach.

Podcast audio!
Programu można słuchać także w formie podcastu na Spotify, w Apple Podcasts, Google Podcasts lub przez RSS-a.

Jeśli chcecie dostawać powiadomienia o kolejnych odcinkach na swoją skrzynkę, to możecie zapisać się na odpowiednią listę na stronie Rozmowy Kontrolowanej.

Czy będzie Stefan?

To się okaże. Do zobaczenia na żywo w niedzielę. Poniżej gotowy link – możecie oglądać nawet z tego artykułu.

Powrót

Zostaw odpowiedź

Jeśli chcesz zwrócić uwagę na literówkę lub inny błąd techniczny, zapraszamy do formularza kontaktowego. Reagujemy równie szybko.

Cybersec Team Leader Julia Juraszek-Kelka gościem Rozmowy Kontrolowanej w niedzielę o 21

Komentarze