Dyrektor ds. Bezpieczeństwa Egnyte, Dawid Bałut, gościem Rozmowy Kontrolowanej w niedzielę o 21

dodał 13 lutego 2022 o 14:28 w kategorii Info, Rozmowa Kontrolowana  z tagami:
Dyrektor ds. Bezpieczeństwa Egnyte, Dawid Bałut, gościem Rozmowy Kontrolowanej w niedzielę o 21

Czym jest ten słynny DevSecOps? Kogo zatrudniają działy bezpieczeństwa? Jak rozwijać swoje umiejętności na początku ścieżki zawodowej w IT Security? Dzisiaj spotykamy się z człowiekiem, który zna odpowiedzi na różne pytania. Poznajcie Dawida.

Dawid Bałut przeszedł długą i ciekawą ścieżkę zawodową. Kiedyś był zatrudniany, dzisiaj sam rekrutuje i chętnie dzieli się swoją wiedzą i doświadczeniem. Możecie kojarzyć go z licznych filmów publikowanych na jego kanale Youtube lub z podcastu Purposeful, którego niemało odcinków wyprodukował. Dawid zajmuje się bezpiecznym rozwojem oprogramowania, bezpieczeństwem aplikacji WWW, bezpieczeństwem usług chmurowych, testowaniem bezpieczeństwa i edukacją bezpieczników, zatem jak zwykle tematów do rozmowy nam nie zabraknie. Czekamy też na wasze pytania zadawane na żywo podczas audycji. Do usłyszenia!

UWAGA: W tym tygodniu nagród nie będzie, ale za tydzień na scenę wjedzie duży sponsor z fajnymi nagrodami.

Nagrania wszystkich wcześniejszych odcinków znajdziecie na stronie naszego programu. Tam też możecie zapisać się na powiadomienia o nowych odcinkach.

Podcast audio!
Programu można słuchać także w formie podcastu na Spotify, w Apple Podcasts, Google Podcasts lub przez RSS-a.

Jeśli chcecie dostawać powiadomienia o kolejnych odcinkach na swoją skrzynkę, to możecie zapisać się na odpowiednią listę na stronie Rozmowy Kontrolowanej.

Czy będzie Stefan?

To się okaże. Do zobaczenia na żywo w niedzielę. Poniżej gotowy link – możecie oglądać nawet z tego artykułu.