16.09.2022 | 11:11

avatar

Adam Haertle

Dyrektor Projektu Cyber w PKP Informatyka, Artur Ślubowski, gościem Rozmowy Kontrolowanej w niedzielę o 21

Po długiej wakacyjnej przerwie Rozmowa Kontrolowana powraca na swoje zwyczajowe tory. Jesień zaczynamy od spotkania z człowiekiem, który sporą część swojego życia poświęcił zabezpieczaniu infrastruktury krytycznej. Poznajcie Artura.

Artur Ślubowski przeszedł dość popularną wśród gości naszego programu ścieżkę – od administratora do bezpiecznika. Gdy już został bezpiecznikiem, pracował w firmach, które większość z was powinna kojarzyć. Przeszedł przez Polkomtela i Exatela, by na wiele lat trafić do RWE (obecnie E.ON), skąd z kolei udał się do PKP Informatyka, gdzie od 7 lat zajmuje się bezpieczeństwem informacji. To ciekawy zestaw doświadczeń, więc na pewno będziemy mieli o czym rozmawiać. Czekamy też na wasze pytania zadawane na żywo w niedzielę o 21. Do zobaczenia!

UWAGA: Czeka na was konkurs z atrakcyjnymi nagrodami. Sponsorem jest Amazon Ring, twórca inteligentnych urządzeń smart home security. W Polsce zespoły inżynierów Ring pracują w Krakowie, Gdańsku i Warszawie, dostarczając rozwiązania i technologie, które wpływają na poprawę bezpieczeństwa milionów użytkowników na całym świecie. Aktualne oferty pracy w Ring znajdziecie pod linkiem.

Nagrania wszystkich wcześniejszych odcinków znajdziecie na stronie naszego programu. Tam też możecie zapisać się na powiadomienia o nowych odcinkach.

Podcast audio!
Programu można słuchać także w formie podcastu na Spotify, w Apple Podcasts, Google Podcasts lub przez RSS-a.

Jeśli chcecie dostawać powiadomienia o kolejnych odcinkach na swoją skrzynkę, to możecie zapisać się na odpowiednią listę na stronie Rozmowy Kontrolowanej.

Czy będzie Stefan?

No raczej! Do zobaczenia na żywo w niedzielę. Poniżej gotowy link – możecie oglądać nawet z tego artykułu.

Powrót

Zostaw odpowiedź

Jeśli chcesz zwrócić uwagę na literówkę lub inny błąd techniczny, zapraszamy do formularza kontaktowego. Reagujemy równie szybko.

Dyrektor Projektu Cyber w PKP Informatyka, Artur Ślubowski, gościem Rozmowy Kontrolowanej w niedzielę o 21

Komentarze