11.09.2021 | 12:04

avatar

Adam Haertle

Ekspert Cyber Threat Intelligence Bartosz Jerzman gościem Rozmowy Kontrolowanej w niedzielę o 21

Kiedyś wykrywał wrogich nurków – dywersantów, dzisiaj wykrywa cyberprzestępców. Już w niedzielę będziemy mieli okazję (chyba) po raz pierwszy w naszym programie porozmawiać z byłym wojskowym. Sami jesteśmy ciekawi, co nam opowie.

Bartek Jerzman nie od razu został ekspertem od Cyber Threat Intelligence. Zaczynał inaczej niż większość naszych gości, bo od Sił Zbrojnych RP, a konkretnie od Marynarki Wojennej. Jeszcze na studiach pisał prace o wykrywaniu płetwonurków, a jego wojskowa kariera kręciła się wokół tematów związanych z informatyką. Pod koniec przygody z mundurem był także szefem zespołu CTI w CSIRT MON, a obecnie nadal zajmuje się CTI, lecz już w banku Standard Chartered. Będzie ciekawie – zapraszamy w niedzielę o 21.

UWAGA: Mamy oczywiście konkursy. W konkursie głównym do wygrania jest między innymi Raspberry Pi od sponsora, firmy Fudo Security, twórcy rozwiązań do zarządzania dostępem uprzywilejowanym.

W drugim konkursie do wygrania jest darmowa wejściówka na fantastyczną konferencję Oh My H@ck! Szykujemy też bombowy program, ale o tym dowiecie się podczas audycji.

Nagrania wszystkich wcześniejszych odcinków znajdziecie na stronie naszego programu. Tam też możecie zapisać się na powiadomienia o nowych odcinkach.

Podcast audio!
Programu można słuchać także w formie podcastu na Spotify, w Apple Podcasts, Google Podcasts lub przez RSS-a.

Jeśli chcecie dostawać powiadomienia o kolejnych odcinkach na swoją skrzynkę, to możecie zapisać się na odpowiednią listę na stronie Rozmowy Kontrolowanej.

Czy będzie Stefan?

To się okaże. Do zobaczenia na żywo w niedzielę. Poniżej gotowy link – możecie oglądać nawet z tego artykułu.

Powrót

Zostaw odpowiedź

Jeśli chcesz zwrócić uwagę na literówkę lub inny błąd techniczny, zapraszamy do formularza kontaktowego. Reagujemy równie szybko.

Ekspert Cyber Threat Intelligence Bartosz Jerzman gościem Rozmowy Kontrolowanej w niedzielę o 21

Komentarze