Ekspert Cyber Threat Intelligence Bartosz Jerzman gościem Rozmowy Kontrolowanej w niedzielę o 21

dodał 11 września 2021 o 12:04 w kategorii Info, Rozmowa Kontrolowana  z tagami:
Ekspert Cyber Threat Intelligence Bartosz Jerzman gościem Rozmowy Kontrolowanej w niedzielę o 21

Kiedyś wykrywał wrogich nurków – dywersantów, dzisiaj wykrywa cyberprzestępców. Już w niedzielę będziemy mieli okazję (chyba) po raz pierwszy w naszym programie porozmawiać z byłym wojskowym. Sami jesteśmy ciekawi, co nam opowie.

Bartek Jerzman nie od razu został ekspertem od Cyber Threat Intelligence. Zaczynał inaczej niż większość naszych gości, bo od Sił Zbrojnych RP, a konkretnie od Marynarki Wojennej. Jeszcze na studiach pisał prace o wykrywaniu płetwonurków, a jego wojskowa kariera kręciła się wokół tematów związanych z informatyką. Pod koniec przygody z mundurem był także szefem zespołu CTI w CSIRT MON, a obecnie nadal zajmuje się CTI, lecz już w banku Standard Chartered. Będzie ciekawie – zapraszamy w niedzielę o 21.

UWAGA: Mamy oczywiście konkursy. W konkursie głównym do wygrania jest między innymi Raspberry Pi od sponsora, firmy Fudo Security, twórcy rozwiązań do zarządzania dostępem uprzywilejowanym.

W drugim konkursie do wygrania jest darmowa wejściówka na fantastyczną konferencję Oh My H@ck! Szykujemy też bombowy program, ale o tym dowiecie się podczas audycji.

Nagrania wszystkich wcześniejszych odcinków znajdziecie na stronie naszego programu. Tam też możecie zapisać się na powiadomienia o nowych odcinkach.

Podcast audio!
Programu można słuchać także w formie podcastu na Spotify, w Apple Podcasts, Google Podcasts lub przez RSS-a.

Jeśli chcecie dostawać powiadomienia o kolejnych odcinkach na swoją skrzynkę, to możecie zapisać się na odpowiednią listę na stronie Rozmowy Kontrolowanej.

Czy będzie Stefan?

To się okaże. Do zobaczenia na żywo w niedzielę. Poniżej gotowy link – możecie oglądać nawet z tego artykułu.