03.07.2022 | 13:30

Adam Haertle

Ekspert Cyberbezpieczeństwa, Maciej Pyznar, gościem Rozmowy Kontrolowanej w niedzielę o 21

Codziennie korzystamy z prądu, wody, możliwości tankowania czy przeglądania internetu. Jak wygląda proces zapewnienia bezpieczeństwa świadczenia takich usług? Najlepiej zapytać człowieka, który te procesy planował. Poznajcie Macieja.

Maciej Pyznar od 2008 roku pracował w Rządowym Centrum Bezpieczeństwa, gdzie w Wydziale Ochrony Infrastruktury Krytycznej tworzył standardy i dobre praktyki bezpieczeństwa dla… oczywiście infrastruktury krytycznej, czyli tych usług, których brak odczulibyśmy najmocniej. Od wielu lat z kolei kieruje działem usług w formie ComCERT, gdzie zajmuje się m. in. tematami zespołów SOC i CERT. Jeśli ktoś ma nam odpowiedzieć na pytanie, czy jest się czego – jako obywatele – dzisiaj bać, to właśnie Maciej. Czekamy też na wasze pytania zadawane na żywo w niedzielę o 21. Do zobaczenia!

UWAGA: Czeka na was konkurs z atrakcyjnymi nagrodami. Sponsorem jest Amazon Ring, twórca inteligentnych urządzeń smart home security. W Polsce zespoły inżynierów Ring pracują w Krakowie, Gdańsku i Warszawie, dostarczając rozwiązania i technologie, które wpływają na poprawę bezpieczeństwa milionów użytkowników na całym świecie. Aktualne oferty pracy w Ring znajdziecie pod linkiem.

Nagrania wszystkich wcześniejszych odcinków znajdziecie na stronie naszego programu. Tam też możecie zapisać się na powiadomienia o nowych odcinkach.

Podcast audio!
Programu można słuchać także w formie podcastu na Spotify, w Apple Podcasts, Google Podcasts lub przez RSS-a.

Jeśli chcecie dostawać powiadomienia o kolejnych odcinkach na swoją skrzynkę, to możecie zapisać się na odpowiednią listę na stronie Rozmowy Kontrolowanej.

Czy będzie Stefan?

No raczej! Do zobaczenia na żywo w niedzielę. Poniżej gotowy link – możecie oglądać nawet z tego artykułu.

Powrót

Komentarze

Zostaw odpowiedź

Jeśli chcesz zwrócić uwagę na literówkę lub inny błąd techniczny, zapraszamy do formularza kontaktowego. Reagujemy równie szybko.

Ekspert Cyberbezpieczeństwa, Maciej Pyznar, gościem Rozmowy Kontrolowanej w niedzielę o 21

Komentarze