17.10.2021 | 12:06

Adam Haertle

Ekspert cyberbezpieczeństwa, Piotr Zarzycki, gościem Rozmowy Kontrolowanej w niedzielę o 21

Od programisty do bezpiecznika, od pierwszej linii SOC do zarządzania pentestami w jednym z największych banków, a potem jeszcze transfer z banku do telekomu – nasz gość ma ciekawą ścieżkę kariery. Zapraszamy na spotkanie z Piotrkiem.

Piotr Zarzycki zaczynał karierę w IT jako programista. Niedługo potem trafił do mBanku, gdzie przeszedł ciekawą ścieżkę kariery. Zaczynał od niskich szczebli Security Operations Center, a po kilku latach doszedł do etapu, na którym prowadził i koordynował testy penetracyjne bankowej infrastruktury. Z mBanku przeniósł się do Orange, gdzie także zajmuje się bezpieczeństwem – między innymi analizuje i opisuje różne ataki na internautów. Oprócz tego także występuje z oryginalnymi i zabawnymi prezentacjami na konferencjach – polecamy posłuchać, jak opowiada o tym, skąd biorą się gry za 2 PLN za Allegro. Czekamy też na wasze pytania zadawane w trakcie audycji. Będzie o czym rozmawiać – zapraszamy już dzisiaj o 21.

UWAGA: Mamy oczywiście konkursy. W konkursie głównym do wygrania jest między innymi Raspberry Pi od sponsora, firmy Fudo Security, twórcy rozwiązań do zarządzania dostępem uprzywilejowanym.

W drugim konkursie do wygrania jest darmowa wejściówka na fantastyczną konferencję Oh My H@ck!

Nagrania wszystkich wcześniejszych odcinków znajdziecie na stronie naszego programu. Tam też możecie zapisać się na powiadomienia o nowych odcinkach.

Podcast audio!
Programu można słuchać także w formie podcastu na Spotify, w Apple Podcasts, Google Podcasts lub przez RSS-a.

Jeśli chcecie dostawać powiadomienia o kolejnych odcinkach na swoją skrzynkę, to możecie zapisać się na odpowiednią listę na stronie Rozmowy Kontrolowanej.

Czy będzie Stefan?

To się okaże. Do zobaczenia na żywo w niedzielę. Poniżej gotowy link – możecie oglądać nawet z tego artykułu.

Powrót

Zostaw odpowiedź

Jeśli chcesz zwrócić uwagę na literówkę lub inny błąd techniczny, zapraszamy do formularza kontaktowego. Reagujemy równie szybko.

Ekspert cyberbezpieczeństwa, Piotr Zarzycki, gościem Rozmowy Kontrolowanej w niedzielę o 21

Komentarze