30.10.2021 | 21:32

avatar

Adam Haertle

Ekspert rynku ICT, Tomasz Matuła, gościem Rozmowy Kontrolowanej w niedzielę o 21

Współpraca w trójkącie IT – bezpieczeństwo – biznes nigdy nie była prosta. Rywalizacja, obwinianie się za porażki i podkradanie sukcesów to chleb powszedni w wielu firmach. Jak poruszać się w tym świecie – to świetnie wie nasz gość. Poznajcie Tomasza.

Mało jest branż tak bardzo zależnych od technologii jak telekomunikacja. Tomasz Matuła sektor ten zna od podszewki, bo od roku 1996 przez ponad 20 lat kierował różnymi zespołami odpowiedzialnymi za usługi IT, ICT i cyberbezpieczeństwo najpierw w PTK Centertel, potem w Telekomunikacji Polskiej i w końcu w Orange („jak zmienić kilka razy pracodawcę siedząc ciągle przy jednym biurku”). Obecnie dzieli się doświadczeniem zebranym w wielkiej korporacji z innymi firmami – czy to jako konsultant, czy też jako jeden z głównych animatorów inicjatywy CIONET. Jest do tego świetnym, lubianym przez słuchaczy prelegentem i bardzo miłym człowiekiem, więc skorzystamy z jego wiedzy na temat tego, jak poradzić sobie w rozmowach między IT i bezpieczeństwem czy też bezpieczeństwem a biznesem. Czekamy też na wasze pytania zadawane w trakcie audycji. Będzie o czym rozmawiać – zapraszamy w niedzielę o 21.

UWAGA: Mamy oczywiście konkursy. W konkursie głównym do wygrania jest między innymi Raspberry Pi od sponsora, firmy Fudo Security, twórcy rozwiązań do zarządzania dostępem uprzywilejowanym.

W drugim konkursie do wygrania jest darmowa wejściówka na fantastyczną konferencję Oh My H@ck!

Nagrania wszystkich wcześniejszych odcinków znajdziecie na stronie naszego programu. Tam też możecie zapisać się na powiadomienia o nowych odcinkach.

Podcast audio!
Programu można słuchać także w formie podcastu na Spotify, w Apple Podcasts, Google Podcasts lub przez RSS-a.

Jeśli chcecie dostawać powiadomienia o kolejnych odcinkach na swoją skrzynkę, to możecie zapisać się na odpowiednią listę na stronie Rozmowy Kontrolowanej.

Czy będzie Stefan?

To się okaże. Do zobaczenia na żywo w niedzielę. Poniżej gotowy link – możecie oglądać nawet z tego artykułu.

Powrót

Zostaw odpowiedź

Jeśli chcesz zwrócić uwagę na literówkę lub inny błąd techniczny, zapraszamy do formularza kontaktowego. Reagujemy równie szybko.

Ekspert rynku ICT, Tomasz Matuła, gościem Rozmowy Kontrolowanej w niedzielę o 21

Komentarze