17.04.2022 | 10:30

avatar

Adam Haertle

Enterprise Security Architect, Kamil Bączyk, gościem Rozmowy Kontrolowanej w niedzielę o 21

Dla większości z was zaplanowanie bezpieczeństwa swoich urządzeń, a może także małej firmy, nie jest dużym wyzwaniem. Problemy zaczynają się, gdy trzeba to zrobić na skalę dużej firmy. Do takich zadań przyda się już zawodowy architekt. Poznajcie Kamila.

Wiele osób utożsamia bezpieczeństwo z konkretnymi produktami czy urządzeniami. Tu wstawimy to pudełko, tu zainstalujemy takiego klienta i będzie dobrze. Coraz częściej jednak skala problemów do rozwiązania okazuje się dużo większa, szczególnie w większych organizacjach – i wtedy trzeba udać się po pomoc architekta bezpieczeństwa. O tym, na czym ta praca polega i jakie niesie ze sobą wyzwania, szczególnie w dobie usług chmurowych i hybrydowych, porozmawiamy dzisiaj z Kamilem Bączykiem. Czekamy też na wasze pytania zadawane na żywo podczas audycji. Do usłyszenia!

UWAGA: Czeka na was konkurs z atrakcyjnymi nagrodami. Sponsorem jest Amazon Ring, twórca inteligentnych urządzeń smart home security. W Polsce zespoły inżynierów Ring pracują w Krakowie, Gdańsku i Warszawie, dostarczając rozwiązania i technologie, które wpływają na poprawę bezpieczeństwa milionów użytkowników na całym świecie. Aktualne oferty pracy w Ring znajdziecie pod linkiem.

Nagrania wszystkich wcześniejszych odcinków znajdziecie na stronie naszego programu. Tam też możecie zapisać się na powiadomienia o nowych odcinkach.

Podcast audio!
Programu można słuchać także w formie podcastu na Spotify, w Apple Podcasts, Google Podcasts lub przez RSS-a.

Jeśli chcecie dostawać powiadomienia o kolejnych odcinkach na swoją skrzynkę, to możecie zapisać się na odpowiednią listę na stronie Rozmowy Kontrolowanej.

Czy będzie Stefan?

No raczej! Do zobaczenia na żywo w niedzielę. Poniżej gotowy link – możecie oglądać nawet z tego artykułu.

Powrót

Zostaw odpowiedź

Jeśli chcesz zwrócić uwagę na literówkę lub inny błąd techniczny, zapraszamy do formularza kontaktowego. Reagujemy równie szybko.

Enterprise Security Architect, Kamil Bączyk, gościem Rozmowy Kontrolowanej w niedzielę o 21

Komentarze