Inżynier bezpieczeństwa Michał Melewski gościem Rozmowy Kontrolowanej w niedzielę o 21

dodał 14 listopada 2021 o 11:29 w kategorii Info, Rozmowa Kontrolowana  z tagami:
Inżynier bezpieczeństwa Michał Melewski gościem Rozmowy Kontrolowanej w niedzielę o 21

Jeśli czymś zajmujesz się wystarczająco długo, to nabierasz w tej dziedzinie cennego doświadczenia. Nasz dzisiejszy gość technicznym bezpieczeństwem zajmuje się od wielu, wielu lat i pewnie opowie nam coś ciekawego. Poznajcie Michała.

Michał „carstein” Melewski od początku swojej kariery związany jest z dziedziną bezpieczeństwa. Wykłady o systemach IDS prowadził, zanim ja pierwszy raz stanąłem w ogóle za mikrofonem, brał też udział w bardzo ciekawym projekcie Argante. Przez lata pracował jako audytor, pentester i ekspert bezpieczeństwa aplikacji w różnych firmach i organizacjach, aż 10 lat temu wylądował w Google, gdzie zajmuje się wykrywaniem i eliminowaniem podatności. Będziemy na pewno rozmawiać o historii sceny security w Polsce, doświadczeniach z pracy w różnych organizacjach i tym, czym zajmuje się dzisiaj. Czekamy też na wasze pytania zadawane w trakcie audycji. Będzie o czym rozmawiać – zapraszamy w niedzielę o 21.

UWAGA: W tym wydaniu w konkursie będą nieco inne nagrody niż zazwyczaj. Tradycyjna będzie tylko darmowa wejściówka na fantastyczną konferencję Oh My H@ck.

Nagrania wszystkich wcześniejszych odcinków znajdziecie na stronie naszego programu. Tam też możecie zapisać się na powiadomienia o nowych odcinkach.

Podcast audio!
Programu można słuchać także w formie podcastu na Spotify, w Apple Podcasts, Google Podcasts lub przez RSS-a.

Jeśli chcecie dostawać powiadomienia o kolejnych odcinkach na swoją skrzynkę, to możecie zapisać się na odpowiednią listę na stronie Rozmowy Kontrolowanej.

Czy będzie Stefan?

To się okaże. Do zobaczenia na żywo w niedzielę. Poniżej gotowy link – możecie oglądać nawet z tego artykułu.