Jakub Kozioł gościem Rozmowy Kontrolowanej w niedzielę o 21

dodał 11 kwietnia 2021 o 10:59 w kategorii Info  z tagami:
Jakub Kozioł gościem Rozmowy Kontrolowanej w niedzielę o 21

Nasza branża to nie tylko ludzie, komputery, serwery i routery. Jej ważnym elementem są wszelkiego rodzaju okazje do spotkań, jak np. konferencje. A te ktoś musi organizować – i dzisiaj porozmawiamy z jednym z najlepszych organizatorów. Poznajcie Kubę.

Braliście w ostatnich latach udział w CONFidence, PLNOG lub Oh My [email protected]? Jeśli tak i uważacie, że było warto, to musicie wiedzieć, że za sukcesem tych imprez stoi cały tłum ciężko pracujących ludzi, a jedną z głównych osób, pociągających za wszystkie sznurki tej sprawnie działającej machiny, jest właśnie Kuba. To z nim i jego zespołem organizowaliśmy ostatnią edycję Oh My [email protected], a teraz pracujemy nad jej edycją międzynarodową – Oh My [email protected] International (to już w maju!).

Od Kuby na pewno spróbujemy się dowiedzieć, jak człowiek zajmujący się sieciami komputerowymi został organizatorem konferencji. Zajrzymy także za kulisy organizacji największych imprez IT w Polsce i posłuchamy o ich ciekawej historii. Do tego opowiemy kilka słów o tym, czego możecie się spodziewać na Oh My [email protected] International (będzie też dobry kod rabatowy). Do zobaczenia w niedzielę o 21.

Nagrania wszystkich wcześniejszych odcinków znajdziecie na stronie naszego programu. Tam też możecie zapisać się na powiadomienia o nowych odcinkach.

Podcast audio!
Programu można słuchać także w formie podcastu na Spotify, w Apple Podcasts, Google Podcasts lub przez RSS-a.

Jeśli chcecie dostawać powiadomienia o kolejnych odcinkach na swoją skrzynkę, to możecie zapisać się na odpowiednią listę na stronie Rozmowy Kontrolowanej.

Czy będzie Stefan?

Oczywiście! Do zobaczenia na żywo w niedzielę. Poniżej gotowy link – możecie oglądać nawet z tego artykułu.