11.04.2021 | 10:59

avatar

Adam Haertle

Jakub Kozioł gościem Rozmowy Kontrolowanej w niedzielę o 21

Nasza branża to nie tylko ludzie, komputery, serwery i routery. Jej ważnym elementem są wszelkiego rodzaju okazje do spotkań, jak np. konferencje. A te ktoś musi organizować – i dzisiaj porozmawiamy z jednym z najlepszych organizatorów. Poznajcie Kubę.

Braliście w ostatnich latach udział w CONFidence, PLNOG lub Oh My H@ck? Jeśli tak i uważacie, że było warto, to musicie wiedzieć, że za sukcesem tych imprez stoi cały tłum ciężko pracujących ludzi, a jedną z głównych osób, pociągających za wszystkie sznurki tej sprawnie działającej machiny, jest właśnie Kuba. To z nim i jego zespołem organizowaliśmy ostatnią edycję Oh My H@ck, a teraz pracujemy nad jej edycją międzynarodową – Oh My H@ck International (to już w maju!).

Od Kuby na pewno spróbujemy się dowiedzieć, jak człowiek zajmujący się sieciami komputerowymi został organizatorem konferencji. Zajrzymy także za kulisy organizacji największych imprez IT w Polsce i posłuchamy o ich ciekawej historii. Do tego opowiemy kilka słów o tym, czego możecie się spodziewać na Oh My H@ck International (będzie też dobry kod rabatowy). Do zobaczenia w niedzielę o 21.

Nagrania wszystkich wcześniejszych odcinków znajdziecie na stronie naszego programu. Tam też możecie zapisać się na powiadomienia o nowych odcinkach.

Podcast audio!
Programu można słuchać także w formie podcastu na Spotify, w Apple Podcasts, Google Podcasts lub przez RSS-a.

Jeśli chcecie dostawać powiadomienia o kolejnych odcinkach na swoją skrzynkę, to możecie zapisać się na odpowiednią listę na stronie Rozmowy Kontrolowanej.

Czy będzie Stefan?

Oczywiście! Do zobaczenia na żywo w niedzielę. Poniżej gotowy link – możecie oglądać nawet z tego artykułu.

Powrót

Zostaw odpowiedź

Jeśli chcesz zwrócić uwagę na literówkę lub inny błąd techniczny, zapraszamy do formularza kontaktowego. Reagujemy równie szybko.

Jakub Kozioł gościem Rozmowy Kontrolowanej w niedzielę o 21

Komentarze