Jakub „unknow” Mrugalski gościem Rozmowy Kontrolowanej w niedzielę o 21

dodał 22 maja 2021 o 13:16 w kategorii Info, Rozmowa Kontrolowana  z tagami:
Jakub „unknow” Mrugalski gościem Rozmowy Kontrolowanej w niedzielę o 21

Jak jedna osoba może samodzielnie pozytywnie wpłynąć na umiejętności i doświadczenie setek, jak nie tysięcy osób zainteresowanych informatyką? Odpowiedź na to pytanie świetnie zna bohater naszej najbliższej edycji. Poznajcie Jakuba.

Grupy na Facebooku, kanały na YouTubie, newslettery, podcast, blog, wykłady, prezentacje, szkolenia, usługa tanich serwerów dla hobbystów – wszędzie go pełno i wszędzie pełno efektów jego ciężkiej i pożytecznej pracy. Do tego jeszcze pracuje w Niebezpieczniku. Jak godzi te wszystkie obowiązki? O sobie pisze „Człowiek żyjący i nauczający w Internecie” – zapytamy też, czy czasem z niego wychodzi. Liczymy również na wasze pytania na żywo – zapraszamy już o 21.

Oczywiście będą też nagrody – do wygrania jest między innymi Raspberry Pi. Sponsorem nagród jest firma Fudo Security, twórca rozwiązań do zarządzania dostępem uprzywilejowanym.

Nagrania wszystkich wcześniejszych odcinków znajdziecie na stronie naszego programu. Tam też możecie zapisać się na powiadomienia o nowych odcinkach.

Podcast audio!
Programu można słuchać także w formie podcastu na Spotify, w Apple Podcasts, Google Podcasts lub przez RSS-a.

Jeśli chcecie dostawać powiadomienia o kolejnych odcinkach na swoją skrzynkę, to możecie zapisać się na odpowiednią listę na stronie Rozmowy Kontrolowanej.

Czy będzie Stefan?

Oczywiście! Do zobaczenia na żywo w niedzielę. Poniżej gotowy link – możecie oglądać nawet z tego artykułu.