01.11.2020 | 12:22

Adam Haertle

Jarosław Jedynak gościem Rozmowy Kontrolowanej w niedzielę o 21

Niewiele jest osób, które z CERT Polska przechodzą do pracy w Google – a jeszcze mniej jest takich, które jakiś czas później porzucają Google, by wrócić do pracy w CERT Polska. A konkretnie to jest jedna taka osoba i z Jarkiem na pewno o tym porozmawiamy.

Jarek to programista, który został bezpiecznikiem, a po drodze także współzałożycielem jednej z najlepszych grup CTF na świecie – P4. Porozmawiamy z nim nie tylko o nietypowym przebiegu kariery zawodowej, ale też o tym, jak osiągnąć nieprzeciętny poziom umiejętności zawodowych i zastosować go w praktyce.

Uwaga: od paru odcinków rozdajemy w trakcie programu klucze U2F Yubikey – nie inaczej będzie w niedzielę, mamy 3 klucze do rozdania.

W poprzednich odcinkach zdążyliśmy już przemaglować:

Nagrania wszystkich wcześniejszych odcinków znajdziecie na stronie naszego programu. Tam też możecie zapisać się na powiadomienia o nowych odcinkach.

Podcast audio!
Uwaga: programu można już słuchać także w formie podcastu na Spotify, w Apple Podcasts, Google Podcasts lub przez RSS-a.

Jeśli chcecie dostawać powiadomienia o kolejnych odcinkach na swoją skrzynkę, to możecie zapisać się na odpowiednią listę na stronie Rozmowy Kontrolowanej. Dla leniwych formularz poniżej.

Czy będzie Stefan?

Oczywiście (jak nie zaśpi)! Do zobaczenia na żywo w niedzielę! Poniżej gotowy link – możecie oglądać nawet z tego artykułu.

Powrót

Komentarze

 • 2020.11.02 15:40 michal

  Wymien tego Lange, nie da sie go sluchac. Mysli ze jest fajny a jest zalosny.

  Odpowiedz
  • 2020.11.03 17:05 Zbigniew

   Nie unoś się tak, oni zawsze chcieli pracować mediach – być jak Durczok – a życie jest poto by korzystać żeń

   Odpowiedz
 • 2020.11.04 20:13 Pedro

  Przeczytałem „Jednak”…

  Odpowiedz

Zostaw odpowiedź

Jeśli chcesz zwrócić uwagę na literówkę lub inny błąd techniczny, zapraszamy do formularza kontaktowego. Reagujemy równie szybko.

Jarosław Jedynak gościem Rozmowy Kontrolowanej w niedzielę o 21

Komentarze