Joanna Rutkowska gościem Rozmowy Kontrolowanej w niedzielę o 21

dodał 7 listopada 2020 o 23:03 w kategorii Info  z tagami:
Joanna Rutkowska gościem Rozmowy Kontrolowanej w niedzielę o 21

Niektórych osób zaproszonych do naszego programu nie trzeba przedstawiać – tak też będzie w najbliższej edycji, gdzie będziemy mieć przyjemność gościć Joannę Rutkowską, jedną z najbardziej rozpoznawalnych postaci w branży.

Mało jest osób, które takim przebojem weszły do świata bezpieczeństwa i jednocześnie tak długo się w nim obracały, zostawiając po sobie narzędzia i idee, które zapewne przeżyją je same. Mało jest też osób, które z tego świata świadomie się wycofały – bo Joanna nie zajmuje się już bezpieczeństwem. A co robi dzisiaj? O tym też będziemy rozmawiać już w niedzielę o 21.

Uwaga: od paru odcinków rozdajemy w trakcie programu klucze U2F Yubikey – nie inaczej będzie w niedzielę, mamy 3 klucze do rozdania.

W poprzednich odcinkach zdążyliśmy już przemaglować:

Nagrania wszystkich wcześniejszych odcinków znajdziecie na stronie naszego programu. Tam też możecie zapisać się na powiadomienia o nowych odcinkach.

Podcast audio!
Uwaga: programu można już słuchać także w formie podcastu na Spotify, w Apple Podcasts, Google Podcasts lub przez RSS-a.

Jeśli chcecie dostawać powiadomienia o kolejnych odcinkach na swoją skrzynkę, to możecie zapisać się na odpowiednią listę na stronie Rozmowy Kontrolowanej. Dla leniwych formularz poniżej.

Czy będzie Stefan?

Oczywiście (jak nie zaśpi)! Do zobaczenia na żywo w niedzielę! Poniżej gotowy link – możecie oglądać nawet z tego artykułu.