Kierownik CSIRT KNF, Paweł Piekutowski, gościem Rozmowy Kontrolowanej w niedzielę o 21

dodał 21 listopada 2021 o 12:09 w kategorii Info, Rozmowa Kontrolowana  z tagami:
Kierownik CSIRT KNF, Paweł Piekutowski, gościem Rozmowy Kontrolowanej w niedzielę o 21

Jak konsekwentnie rozwijać swoje umiejętności i sterować swoją karierą, by osiągnąć sukces w branży bezpieczeństwa? Nasz dzisiejszy gość na pewno będzie miał w tej sprawie coś do powiedzenia – albo zwali wszystko na zbieg okoliczności. Poznajcie Pawła.

Ustawa o Krajowym Systemie Cyberbezpieczeństwa wprowadziła w 2018 r. sektorowe zespoły bezpieczeństwa. Do dzisiaj powstał jednak tylko jeden – za to niezwykle ważny, bo zajmujący się bezpieczeństwem w sektorze finansowym. Dzisiaj spotkamy się z kierownikiem zespołu CSIRT działającego przy Komisji Nadzoru Finansowego, Pawłem Piekutowskim. Jego zespół wspiera m.in. banki w obsłudze poważnych incydentów, a także analizuje pozostałe incydenty, trendy i zagrożenia w obszarze cyberbezpieczeństwa. A że zagrożeń i incydentów w sektorze finansowym nie brakuje, nie zabraknie także tematów do rozmowy. Czekamy również na wasze pytania zadawane w trakcie audycji. Będzie o czym rozmawiać – zapraszamy w niedzielę o 21.

UWAGA: Wracają konkursy! W konkursie głównym do wygrania jest między innymi Raspberry Pi od sponsora, firmy Fudo Security, twórcy rozwiązań do zarządzania dostępem uprzywilejowanym.

W drugim konkursie do wygrania jest darmowa wejściówka na fantastyczną konferencję Oh My H@ck!

Nagrania wszystkich wcześniejszych odcinków znajdziecie na stronie naszego programu. Tam też możecie zapisać się na powiadomienia o nowych odcinkach.

Podcast audio!
Programu można słuchać także w formie podcastu na Spotify, w Apple Podcasts, Google Podcasts lub przez RSS-a.

Jeśli chcecie dostawać powiadomienia o kolejnych odcinkach na swoją skrzynkę, to możecie zapisać się na odpowiednią listę na stronie Rozmowy Kontrolowanej.

Czy będzie Stefan?

To się okaże. Do zobaczenia na żywo w niedzielę. Poniżej gotowy link – możecie oglądać nawet z tego artykułu.