18.10.2020 | 09:59

avatar

Adam Haertle

Łukasz Basa gościem Rozmowy Kontrolowanej w niedzielę o 21

W sieci mało jest profesjonalnie przygotowanych informacji o bezpieczeństwie komputerowym dla zwykłych ludzi. Tym bardziej doceniamy serwis bezpieczny.blog, a dzisiaj na antenie gościć będziemy jednego z jego współtwórców.

Łukasz Basa nie tylko pracuje w pocie czoła nad blogiem, ale także przeszedł ciekawą ścieżkę kariery od administratora do bezpiecznika, a obecnie zajmuje się poważnym bezpieczeństwem w poważnym banku – będziemy mieli więc o czym z nim porozmawiać.

Uwaga: od paru odcinków rozdajemy w trakcie programu klucze U2F Yubikey – nie inaczej będzie w niedzielę, mamy 3 klucze do rozdania.

W poprzednich odcinkach zdążyliśmy już przemaglować:

Nagrania wszystkich wcześniejszych odcinków znajdziecie na stronie naszego programu. Tam też możecie zapisać się na powiadomienia o nowych odcinkach.

Podcast audio!
Uwaga: programu można już słuchać także w formie podcastu na Spotify, w Apple Podcasts, Google Podcasts lub przez RSS-a.

Jeśli chcecie dostawać powiadomienia o kolejnych odcinkach na swoją skrzynkę, to możecie zapisać się na odpowiednią listę na stronie Rozmowy Kontrolowanej. Dla leniwych formularz poniżej.

Czy będzie Stefan?

Oczywiście (jak nie zaśpi)! Do zobaczenia na żywo w niedzielę! Poniżej gotowy link – możecie oglądać nawet z tego artykułu.

Kliknij tutaj, aby wyświetlić treść z YouTube.
Dowiedz się więcej w polityce prywatności.

Powrót

Komentarze

 • avatar
  2020.10.18 13:37 słuchacz

  Z całym szacunkiem, ale Alior nie jest „poważnym” bankiem.

  Odpowiedz
 • avatar
  2020.10.19 12:45 chester

  Po co sklepowi adres domowy gdy zamawiamy paczkomat? Ostatnią paczkę zamówioną „do paczkomatu” przywiózł mi kurier inPost bo… okazało się, że jest za duża. Ktoś czegoś nie ogarnął, ale bez prawidłowego adresu by się to nie udało. Dowód anegdotyczny, ale… adres wielu osób i tak jest w CEiDG więc nie ma co kombinować.

  Odpowiedz
  • avatar
   2020.10.19 17:25 A

   Spotkała mnie kiedyś taka sama sytuacja z paczkomatem i kurierem, więc adres podaję prawdziwy i dowód anegdotyczny wzmacniam :)

   Odpowiedz
  • avatar
   2020.10.26 07:46 asdsad

   A gdzie na etykiecie paczkomatowej masz miejsce na adres domowy? Tylko nie mów, że kurier dzwonił do nadawcy żeby ten poszukał adresu, zamiast od razu zadzwonić do odbiorcy, który poda mu ten adres od ręki.

   Odpowiedz
   • avatar
    2020.10.27 13:49 Filip

    Mogli skojrzyć po telefonie i wczesniejszych dostawac

    Odpowiedz

Zostaw odpowiedź

Jeśli chcesz zwrócić uwagę na literówkę lub inny błąd techniczny, zapraszamy do formularza kontaktowego. Reagujemy równie szybko.

Łukasz Basa gościem Rozmowy Kontrolowanej w niedzielę o 21

Komentarze