16.05.2021 | 14:20

avatar

Adam Haertle

Łukasz Bromirski z Cisco gościem Rozmowy Kontrolowanej w niedzielę o 21

Istnieje spora szansa, że wasze urządzenie połączyło się z naszą stroną po części dzięki temu, co nasz gość pomógł zaprojektować, sprzedać lub wdrożyć. Nie tylko o sieci, ale przede wszystkim o jej bezpieczeństwie wie sporo. Poznajcie Łukasza.

Sieciowiec nie tylko z zawodu, ale przede wszystkim z zamiłowania. Certyfikatów ma pewnie więcej niż 4, ale to na jego lata doświadczenia w budowaniu sieci głównie w naszej rozmowie liczymy. A że przy okazji jest dyrektorem technicznym polskiego biura Cisco Systems, firmy, w której przepracował już kilkanaście lat na różnych stanowiskach, to mamy nadzieję na ciekawe spotkanie. Liczymy też na wasze pytania na żywo – zapraszamy już o 21.

Oczywiście będą też nagrody – do wygrania jest między innymi Raspberry Pi. Sponsorem nagród jest firma Fudo Security, twórca rozwiązań do zarządzania dostępem uprzywilejowanym.

Nagrania wszystkich wcześniejszych odcinków znajdziecie na stronie naszego programu. Tam też możecie zapisać się na powiadomienia o nowych odcinkach.

Podcast audio!
Programu można słuchać także w formie podcastu na Spotify, w Apple Podcasts, Google Podcasts lub przez RSS-a.

Jeśli chcecie dostawać powiadomienia o kolejnych odcinkach na swoją skrzynkę, to możecie zapisać się na odpowiednią listę na stronie Rozmowy Kontrolowanej.

Czy będzie Stefan?

Oczywiście! Do zobaczenia na żywo w niedzielę. Poniżej gotowy link – możecie oglądać nawet z tego artykułu.

Powrót

Komentarze

 • avatar
  2021.05.16 17:14 asdsad

  Ooo, to ten gość od FAQ :D . Szacun!

  Odpowiedz
 • avatar
  2021.05.19 16:19 Filip

  Na tej grafice wygladacie jak tuz po studiach ;)

  Odpowiedz
  • avatar
   2021.05.23 20:21 asdsad

   Tacy jeszcze niezmarnowani życiem :D

   Odpowiedz

Zostaw odpowiedź

Jeśli chcesz zwrócić uwagę na literówkę lub inny błąd techniczny, zapraszamy do formularza kontaktowego. Reagujemy równie szybko.

Łukasz Bromirski z Cisco gościem Rozmowy Kontrolowanej w niedzielę o 21

Komentarze