21.03.2021 | 14:06

avatar

Adam Haertle

Łukasz Jachowicz gościem Rozmowy Kontrolowanej w niedzielę o 21

Nasz dzisiejszy gość w internecie mieszka od bardzo dawna. Bloga pisał, gdy (prawie) nikt jeszcze nie czytał, o bezpieczeństwo i prywatność sieci apelował, gdy nikt się jeszcze nie przejmował i nadawał, gdy mało kogo to interesowało. Poznajcie Łukasza.

Pamiętacie bloga 7thguard.net? Kopę lat temu Łukasz pisał o otwartym oprogramowaniu. A mógł od razu zacząć od bezpieczeństwa… Łukasz jest wiecznym działaczem: był już członkiem Rady ds. Cyfryzacji, zarządu Internet Society Poland, Polskiej Grupy Użytkowników Linuxa i Rady Fundacji Wolnego i Otwartego Oprogramowania. Jest też weteranem Fidonetu, miłośnikiem starych komputerów (i to mocno zakręconym), pilotem samolotów (a także posiadaczem, a kiedyś dealerem). Mało? Dołóżmy do tego tworzenie kilku podcastów, karierę lobbysty, występy na konferencjach (w tym badanie historii polskich hakerów) i pracę w firmach z branży IT security. Na pewno ze wszystkim się nie zmieścimy w godzinę – ale będziemy próbować!

Zapraszamy w niedzielę o 21.

W poprzednich odcinkach zdążyliśmy przemaglować:

Nagrania wszystkich wcześniejszych odcinków znajdziecie na stronie naszego programu. Tam też możecie zapisać się na powiadomienia o nowych odcinkach.

Podcast audio!
Uwaga, programu można już słuchać także w formie podcastu na Spotify, w Apple Podcasts, Google Podcasts lub przez RSS-a.

Jeśli chcecie dostawać powiadomienia o kolejnych odcinkach na swoją skrzynkę, to możecie zapisać się na odpowiednią listę na stronie Rozmowy Kontrolowanej.

Czy będzie Stefan?

Oczywiście (jak nie zaśpi)! Do zobaczenia na żywo w niedzielę! Poniżej gotowy link – możecie oglądać nawet z tego artykułu.

Powrót

Zostaw odpowiedź

Jeśli chcesz zwrócić uwagę na literówkę lub inny błąd techniczny, zapraszamy do formularza kontaktowego. Reagujemy równie szybko.

Łukasz Jachowicz gościem Rozmowy Kontrolowanej w niedzielę o 21

Komentarze