27.09.2020 | 10:12

avatar

Adam Haertle

Maciek Kofel gościem Rozmowy Kontrolowanej w niedzielę o 21

Kiedyś kręcił gramofonami, dzisiaj rozkręca szkołę bezpieczeństwa aplikacji WWW. Oprócz tego prowadzi podcast, bloguje, rozsyła newslettery i spotyka się z każdym, kto chce się czegoś o bezpieczeństwie nauczyć. Poznajcie Maćka.

Sam już nie pamiętam, jak na Maćka wpadłem, ale od początku robił wrażenie bardzo otwartego i życzliwego człowieka i dalej to robi. Mało osób w branży znajduje się w sytuacji, w której może (i chce) tak swobodnie i szeroko dzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem. Maciek wykorzystuje ku temu każdą okazję – także zaproszenie do naszego programu.

Uwaga: od paru odcinków rozdajemy w trakcie programu klucze U2F Yubikey – nie inaczej będzie w niedzielę, mamy 3 klucze do rozdania.

W poprzednich odcinkach zdążyliśmy już przemaglować:

Nagrania wszystkich wcześniejszych odcinków znajdziecie na stronie naszego programu. Tam też możecie zapisać się na powiadomienia o nowych odcinkach.

Podcast audio!
Uwaga: programu można już słuchać także w formie podcastu na Spotify, w Apple Podcasts, Google Podcasts lub przez RSS-a.

Czas na Maćka

Maćka tradycyjnie zapytamy:

  • Czym się zajmuje?
  • Skąd się wziął w bezpieczeństwie?
  • Na jakim systemie pracuje na co dzień?
  • Commodore czy Atari?

Do tego oczywiście dodamy najciekawsze pytania, które wpiszecie w komentarzach tu, na FB czy Twitterze oraz zadacie w trakcie naszego występu na żywo.

Jeśli chcecie dostawać powiadomienia o kolejnych odcinkach na swoją skrzynkę, to możecie zapisać się na odpowiednią listę na stronie Rozmowy Kon trolowanej. Dla leniwych formularz poniżej.

Czy będzie Stefan?

Oczywiście (jak nie zaśpi)! Do zobaczenia na żywo w niedzielę! Poniżej gotowy link – możecie oglądać nawet z tego artykułu.

Powrót

Zostaw odpowiedź

Jeśli chcesz zwrócić uwagę na literówkę lub inny błąd techniczny, zapraszamy do formularza kontaktowego. Reagujemy równie szybko.

Maciek Kofel gościem Rozmowy Kontrolowanej w niedzielę o 21

Komentarze