01.10.2022 | 16:44

Adam Haertle

Manager rozwoju oprogramowania, Maciej Chmielarz, gościem Rozmowy Kontrolowanej w niedzielę o 21

Gdzie czają się wszystkie błędy wykorzystywane przez włamywaczy? Wiadomo, że w oprogramowaniu! Skąd się tam biorą? Dlaczego nie możemy się ich pozbyć? Zapytamy o to człowieka, który być może zna odpowiedzi na te pytania. Poznajcie Macieja.

Jeśli spojrzycie w życiorys zawodowy Maćka Chmielarza, to zobaczycie, że ostatnie kilkanaście lat swojej kariery poświęcił tworzeniu i weryfikacji oprogramowania – od testowania, przez dbanie o jakość, po nadzorowanie zespołów programistów. Maciek nie skupia się tylko na pracy – sporym kawałkiem jego życia jest także edukacja. Przez wiele lat  prowadził studia podyplomowe z testowania oprogramowania na Wyższej Szkole Bankowej w Gdańsku i nadal tam wykłada. Do tego wszystkiego jest entuzjastą cyberbezpieczeństwa, co sprawia, że jest właściwą osobą, która nam wytłumaczy, dlaczego kod nie może być w 100% bezpieczny (chyba że może!). Czekamy też na wasze pytania zadawane na żywo w niedzielę o 21. Do zobaczenia!

UWAGA: Czeka na was konkurs z atrakcyjnymi nagrodami. Sponsorem jest Amazon Ring, twórca inteligentnych urządzeń smart home security. W Polsce zespoły inżynierów Ring pracują w Krakowie, Gdańsku i Warszawie, dostarczając rozwiązania i technologie, które wpływają na poprawę bezpieczeństwa milionów użytkowników na całym świecie. Aktualne oferty pracy w Ring znajdziecie pod linkiem.

Nagrania wszystkich wcześniejszych odcinków znajdziecie na stronie naszego programu. Tam też możecie zapisać się na powiadomienia o nowych odcinkach.

Podcast audio!
Programu można słuchać także w formie podcastu na Spotify, w Apple Podcasts, Google Podcasts lub przez RSS-a.

Jeśli chcecie dostawać powiadomienia o kolejnych odcinkach na swoją skrzynkę, to możecie zapisać się na odpowiednią listę na stronie Rozmowy Kontrolowanej.

Czy będzie Stefan?

Niestety Stefana w tym odcinku zabraknie. Dlaczego – o tym usłyszycie już wkrótce. Do zobaczenia na żywo w niedzielę. Poniżej gotowy link – możecie oglądać nawet z tego artykułu.

Powrót

Zostaw odpowiedź

Jeśli chcesz zwrócić uwagę na literówkę lub inny błąd techniczny, zapraszamy do formularza kontaktowego. Reagujemy równie szybko.

Manager rozwoju oprogramowania, Maciej Chmielarz, gościem Rozmowy Kontrolowanej w niedzielę o 21

Komentarze