28.02.2021 | 09:50

avatar

Adam Haertle

Marcin Dudek gościem Rozmowy Kontrolowanej w niedzielę o 21

Naszym gościem jest badacz bezpieczeństwa systemów sterowania przemysłowego, który mimo młodego wieku niemało już w tym bardzo ciekawym obszarze osiągnął. Czy można zhakować reaktor jądrowy? O to na pewno zapytamy Marcina.

Pracował przez kilka lat w zespole ComCert, zajmował się bezpieczeństwem infrastruktury krytycznej w PGNiG, bada cyberbezpieczeństwo w Narodowym Centrum Badań Jądrowych w Świerku i jednocześnie monitoruje bezpieczeństwo systemów sterowania przemysłowego w polskiej sieci jako pracownik CERT Polska. Rzadko mamy okazję gościć kogoś, kto tak konsekwentnie rozwija się w jednej specjalizacji, więc zapowiada się ciekawa rozmowa – nie tylko o faktach i mitach bezpieczeństwa w świecie sterowników przemysłowych, ale też o tym, jak osiągnąć tak dużo w tak krótkim czasie. Zapraszamy już dzisiaj o 21.

W poprzednich odcinkach zdążyliśmy przemaglować:

Nagrania wszystkich wcześniejszych odcinków znajdziecie na stronie naszego programu. Tam też możecie zapisać się na powiadomienia o nowych odcinkach.

Podcast audio!
Uwaga, programu można już słuchać także w formie podcastu na Spotify, w Apple Podcasts, Google Podcasts lub przez RSS-a.

Jeśli chcecie dostawać powiadomienia o kolejnych odcinkach na swoją skrzynkę, to możecie zapisać się na odpowiednią listę na stronie Rozmowy Kontrolowanej.

Czy będzie Stefan?

Oczywiście (jak nie zaśpi)! Do zobaczenia na żywo w niedzielę! Poniżej gotowy link – możecie oglądać nawet z tego artykułu.

Powrót

Komentarz

Zostaw odpowiedź

Jeśli chcesz zwrócić uwagę na literówkę lub inny błąd techniczny, zapraszamy do formularza kontaktowego. Reagujemy równie szybko.

Marcin Dudek gościem Rozmowy Kontrolowanej w niedzielę o 21

Komentarze