Marcin Kozakiewicz gościem Rozmowy Kontrolowanej w niedzielę o 21

dodał 5 marca 2021 o 14:03 w kategorii Info  z tagami:
Marcin Kozakiewicz gościem Rozmowy Kontrolowanej w niedzielę o 21

Naszym gościem w najbliższym odcinku jest ekspert technologii bezpieczeństwa Microsoftu. Jeśli jeszcze Microsoft nie kojarzy się wam z dostawcą usług bezpieczeństwa, to może po tym odcinku zacznie. Dlaczego? O to na pewno zapytamy Marcina.

Czy Microsoft Defender potrafi wykrywać zagrożenia takie jak Solorigate? Jak zbierać informacje o wydarzeniach systemowych i je analizować pod kątem bezpieczeństwa? Czy Office365 jest łatwiej, czy trudniej zabezpieczyć tak jak systemy lokalne? Jakie funkcje bezpieczeństwa macie w swoich Windowsach, a niekoniecznie o tym wiecie i z nich korzystacie? Czy można otrzymywać informacje o podatnościach w produktach Microsoftu chwilę wcześniej niż cały świat? O to zapytamy na pewno – zapraszamy także do zadawania pytań na żywo, już w niedzielę o 21.

W poprzednich odcinkach zdążyliśmy przemaglować:

Nagrania wszystkich wcześniejszych odcinków znajdziecie na stronie naszego programu. Tam też możecie zapisać się na powiadomienia o nowych odcinkach.

Podcast audio!
Uwaga, programu można już słuchać także w formie podcastu na Spotify, w Apple Podcasts, Google Podcasts lub przez RSS-a.

Jeśli chcecie dostawać powiadomienia o kolejnych odcinkach na swoją skrzynkę, to możecie zapisać się na odpowiednią listę na stronie Rozmowy Kontrolowanej.

Czy będzie Stefan?

Oczywiście (jak nie zaśpi)! Do zobaczenia na żywo w niedzielę! Poniżej gotowy link – możecie oglądać nawet z tego artykułu.