31.07.2021 | 23:31

avatar

Adam Haertle

Marcin Marciniak z EY gościem Rozmowy Kontrolowanej w niedzielę o 21

W branży bezpieczeństwa nie brakuje osób, które zęby na tej dziedzinie zjadły. Rzadko jednak trafiamy na osoby, które doświadczenia z zupełnie innych dziedzin potrafią w bezpieczeństwie wykorzystać. Przykładem jest nasz niedzielny gość. Poznajcie Marcina.

Kto słyszał wykład Marcina, ten na kolejne zapisuje się już w ciemno. Pasjonat technologii, wieloletni dziennikarz i redaktor działu Technologie i Bezpieczeństwo magazynu Computerworld słynie z tego, że opowiada ciekawie. Chcecie sprawdzić? Możecie zacząć od wykładu Czego informatyka może nauczyć się od kolei. A jeśli będzie wam mało, to Marcin ma swój kanał na Youtubie, gdzie na przykład opowiada o tajemniczych stacjach radiowych albo o najmniejszym odbiorniku radiowym krajów RWPG. Dlaczego akurat o tym? Bo Marcin, oprócz tego, że na co dzień zajmuje się bezpieczeństwem, jest też pasjonatem radioamatorem. Zapowiada się zatem ciekawy wywiad. Zapraszamy w niedzielę o 21.

Nagrania wszystkich wcześniejszych odcinków znajdziecie na stronie naszego programu. Tam też możecie zapisać się na powiadomienia o nowych odcinkach.

Podcast audio!
Programu można słuchać także w formie podcastu na Spotify, w Apple Podcasts, Google Podcasts lub przez RSS-a.

Jeśli chcecie dostawać powiadomienia o kolejnych odcinkach na swoją skrzynkę, to możecie zapisać się na odpowiednią listę na stronie Rozmowy Kontrolowanej.

Czy będzie Stefan?

To się okaże. Do zobaczenia na żywo w niedzielę. Poniżej gotowy link – możecie oglądać nawet z tego artykułu.

Powrót

Zostaw odpowiedź

Jeśli chcesz zwrócić uwagę na literówkę lub inny błąd techniczny, zapraszamy do formularza kontaktowego. Reagujemy równie szybko.

Marcin Marciniak z EY gościem Rozmowy Kontrolowanej w niedzielę o 21

Komentarze