24.04.2021 | 20:06

avatar

Adam Haertle

Marcin Siedlarz z FireEye gościem Rozmowy Kontrolowanej w niedzielę o 21

Niewielu naszych rodaków tak bardzo specjalizuje się w analizie działania najbardziej zaawansowanych grup APT na świecie. Nasz niedzielny gość ma unikatowe doświadczenie i sporo ciekawych historii do opowiedzenia. Poznajcie Marcina.

Jak administrator sieci z akademika najpierw został szefem zespołu CERT.GOV.PL, a następnie uznanym łowcą zagrożeń w jednej z największych światowych firm zajmujących się poważnymi incydentami? Już w niedzielę postaramy się dowiedzieć, co najbardziej pomogło Marcinowi w osiągnięciu takich sukcesów. Na pewno prześledzimy jego karierę, ale także pomęczymy go o ulubione grupy APT i najciekawsze incydenty, jakie obsługiwał (a jest wśród nich chociażby incydent SolarWinds, odkryty właśnie przez FireEye). Dowiemy się też, skąd biorą się nazwy takie jak np. APT42 czy FIN7 i czy faktycznie większość ataków przychodzi z Rosji i Chin. Do zobaczenia w niedzielę o 21.

Nagrania wszystkich wcześniejszych odcinków znajdziecie na stronie naszego programu. Tam też możecie zapisać się na powiadomienia o nowych odcinkach.

Podcast audio!
Programu można słuchać także w formie podcastu na Spotify, w Apple Podcasts, Google Podcasts lub przez RSS-a.

Jeśli chcecie dostawać powiadomienia o kolejnych odcinkach na swoją skrzynkę, to możecie zapisać się na odpowiednią listę na stronie Rozmowy Kontrolowanej.

Czy będzie Stefan?

Oczywiście! Do zobaczenia na żywo w niedzielę. Poniżej gotowy link – możecie oglądać nawet z tego artykułu.

Powrót

Komentarze

 • avatar
  2021.04.24 20:17 Przystanek Jezus

  Adam idź do pracy, twój kolega Adam szuka, idź zostaniesz dyrektorem zbudujecie cyber potęgę

  Odpowiedz
  • avatar
   2021.04.24 20:26 adamh

   Pytałem ale blogerów nie szukają a podcasterów już mają…

   Odpowiedz

Zostaw odpowiedź

Jeśli chcesz zwrócić uwagę na literówkę lub inny błąd techniczny, zapraszamy do formularza kontaktowego. Reagujemy równie szybko.

Marcin Siedlarz z FireEye gościem Rozmowy Kontrolowanej w niedzielę o 21

Komentarze