11.06.2021 | 11:56

avatar

Adam Haertle

Mariusz „Kil3r” Wołoszyn gościem Rozmowy Kontrolowanej w niedzielę o 21

Wśród naszych gości nie brakowało osób z przeszłością „hakerską”, lecz nie wszyscy się do tego przyznali. Najwyższy zatem czas na spotkanie z człowiekiem, który będąc dzisiaj szanowanym ekspertem, nie ukrywa swojej przeszłości. Poznajcie Mariusza.

Kto interesował się polską sceną bezpieczeństwa 20 lat temu, ten pewnie kojarzy pseudonim Kil3r of Lam3rZ. W sieci pozostało jeszcze trochę exploitów jego autorstwa, ślady jądra systemu operacyjnego, który napisał czy artykuł w słynnym Phracku, którego był współautorem. Dzisiaj Mariusz Wołoszyn jest doświadczonym inżynierem sieci, chmury i bezpieczeństwa oraz ekspertem uczenia maszynowego w firmie Fudo Security. Rozmawiać będziemy zatem nie tylko o przeszłości, ale także o przyszłości bezpieczeństwa – i pewnie dowiemy się czegoś ciekawego. Liczymy również na wasze pytania na żywo – zapraszamy już o 21.

Oczywiście będą też nagrody – do wygrania jest między innymi Raspberry Pi. Sponsorem nagród jest firma Fudo Security, twórca rozwiązań do zarządzania dostępem uprzywilejowanym. Nie jest to odcinek sponsorowany – Mariusza zaprosiliśmy, bo chcieliśmy z nim porozmawiać.

Nagrania wszystkich wcześniejszych odcinków znajdziecie na stronie naszego programu. Tam też możecie zapisać się na powiadomienia o nowych odcinkach.

Podcast audio!
Programu można słuchać także w formie podcastu na Spotify, w Apple Podcasts, Google Podcasts lub przez RSS-a.

Jeśli chcecie dostawać powiadomienia o kolejnych odcinkach na swoją skrzynkę, to możecie zapisać się na odpowiednią listę na stronie Rozmowy Kontrolowanej.

Czy będzie Stefan?

Oczywiście! Do zobaczenia na żywo w niedzielę. Poniżej gotowy link – możecie oglądać nawet z tego artykułu.

Powrót

Komentarze

 • avatar
  2021.06.11 14:42 asdsad

  A przedawniło mu się już wszystko, że ma odwagę gadać? :D

  Odpowiedz
 • avatar
  2021.06.11 20:45 asdghhghg

  na żywo za 2 doby LOL myślicie iż jak będę miał tą zakładkę otwartą 2 dni LOL. Niektóry nie mają konta youtube nie piszą komentarzy i nie subskrybując kanałów bo gogle potrafili zbanować im 15 letnie konto na gmailu bo napisali komentarz o pedałowaniu pod filmem z wycieczki górskiej. Więc ja sobie odpuszczę.

  https://youtu.be/ljzoFRmpEVs

  Odpowiedz
  • avatar
   2021.06.11 21:07 Adam Haertle

   Są ludzie, którzy potrafią ustawić sobie przypomnienie w kalendarzu i to do nich kierujemy ten program ;)

   Odpowiedz
   • avatar
    2021.06.14 18:26 K

    Są ludzie co pamiętają i nie ustawiają przypomnienia <3
    A jak się nie zdąży na transmisję, to można obejrzeć potem i też jest ok – nie ma wtedy szans na nagrody, ale wcześniej już parę rzeczy się wygrało <3

    Odpowiedz
 • avatar
  2021.06.12 10:07 pytanko

  Pytanko do gościa z filmu:
  Jaki jest jego ulubiony dwuokienkowy manager plików? mc czy jakiś inny?

  Odpowiedz
  • avatar
   2021.06.14 10:12 Gość z filmu

   Volkov Commander ale od kiedy nie pracuję na DOSie używam takich managerów na co dzień. :)

   Odpowiedz

Zostaw odpowiedź

Jeśli chcesz zwrócić uwagę na literówkę lub inny błąd techniczny, zapraszamy do formularza kontaktowego. Reagujemy równie szybko.

Mariusz „Kil3r” Wołoszyn gościem Rozmowy Kontrolowanej w niedzielę o 21

Komentarze