Mariusz „Kil3r” Wołoszyn gościem Rozmowy Kontrolowanej w niedzielę o 21

dodał 11 czerwca 2021 o 11:56 w kategorii Info, Rozmowa Kontrolowana  z tagami:
Mariusz „Kil3r” Wołoszyn gościem Rozmowy Kontrolowanej w niedzielę o 21

Wśród naszych gości nie brakowało osób z przeszłością „hakerską”, lecz nie wszyscy się do tego przyznali. Najwyższy zatem czas na spotkanie z człowiekiem, który będąc dzisiaj szanowanym ekspertem, nie ukrywa swojej przeszłości. Poznajcie Mariusza.

Kto interesował się polską sceną bezpieczeństwa 20 lat temu, ten pewnie kojarzy pseudonim Kil3r of Lam3rZ. W sieci pozostało jeszcze trochę exploitów jego autorstwa, ślady jądra systemu operacyjnego, który napisał czy artykuł w słynnym Phracku, którego był współautorem. Dzisiaj Mariusz Wołoszyn jest doświadczonym inżynierem sieci, chmury i bezpieczeństwa oraz ekspertem uczenia maszynowego w firmie Fudo Security. Rozmawiać będziemy zatem nie tylko o przeszłości, ale także o przyszłości bezpieczeństwa – i pewnie dowiemy się czegoś ciekawego. Liczymy również na wasze pytania na żywo – zapraszamy już o 21.

Oczywiście będą też nagrody – do wygrania jest między innymi Raspberry Pi. Sponsorem nagród jest firma Fudo Security, twórca rozwiązań do zarządzania dostępem uprzywilejowanym. Nie jest to odcinek sponsorowany – Mariusza zaprosiliśmy, bo chcieliśmy z nim porozmawiać.

Nagrania wszystkich wcześniejszych odcinków znajdziecie na stronie naszego programu. Tam też możecie zapisać się na powiadomienia o nowych odcinkach.

Podcast audio!
Programu można słuchać także w formie podcastu na Spotify, w Apple Podcasts, Google Podcasts lub przez RSS-a.

Jeśli chcecie dostawać powiadomienia o kolejnych odcinkach na swoją skrzynkę, to możecie zapisać się na odpowiednią listę na stronie Rozmowy Kontrolowanej.

Czy będzie Stefan?

Oczywiście! Do zobaczenia na żywo w niedzielę. Poniżej gotowy link – możecie oglądać nawet z tego artykułu.