Mateusz Chrobok gościem Rozmowy Kontrolowanej w niedzielę o 21

dodał 7 lutego 2021 o 12:52 w kategorii Info  z tagami:
Mateusz Chrobok gościem Rozmowy Kontrolowanej w niedzielę o 21

Naszym gościem jest autor licznych rozwiązań biometrycznych, z których pewnie część z was nieświadomie korzysta lub korzystać wkrótce będzie. Rozmawiać z nim będziemy o bezpieczeństwie biometrii i robieniu w Polsce startupów. Poznajcie Mateusza.

Podobno w tej chwili napędza cztery startupy związane z biometrią i / lub bezpieczeństwem. Jest współautorem technologii, która broni przed oszustami klientów niektórych polskich banków – i to w taki sposób, że możecie nawet o tym nie wiedzieć. Ma milion pomysłów na minutę, wie, o czym mówi, a do tego opowiada z ogromnym talentem i zaangażowaniem, więc to będzie bez wątpienia dobry wywiad. Zapraszamy już o 21.

Uwaga: w tym odcinku do wygrania będzie nagroda-niespodzianka.

W poprzednich odcinkach zdążyliśmy już przemaglować:

Nagrania wszystkich wcześniejszych odcinków znajdziecie na stronie naszego programu. Tam też możecie zapisać się na powiadomienia o nowych odcinkach.

Podcast audio!
Uwaga, programu można już słuchać także w formie podcastu na Spotify, w Apple Podcasts, Google Podcasts lub przez RSS-a.

Jeśli chcecie dostawać powiadomienia o kolejnych odcinkach na swoją skrzynkę, to możecie zapisać się na odpowiednią listę na stronie Rozmowy Kontrolowanej.

Czy będzie Stefan?

Oczywiście (jak nie zaśpi)! Do zobaczenia na żywo w niedzielę! Poniżej gotowy link – możecie oglądać nawet z tego artykułu.