04.10.2020 | 12:30

avatar

Adam Haertle

Michał „Redford” Kowalczyk gościem Rozmowy Kontrolowanej w niedzielę o 21

Wicekapitan zespołu Dragon Sector, miłośnik inżynierii wstecznej i sprawdzania, jak naprawdę głęboko w środku działają komputery oraz ich komponenty, wielokrotny laureat olimpiady matematycznej i informatycznej. Poznajcie Michała.

Najpierw odnosił sukcesy w ogólnopolskich konkursach. Potem kilkukrotnie odbywał staże w Google. Współautor książki o inżynierii wstecznej. Autor lub współautor sandboksa i narzędzi do reverse engineeringu. Dzisiaj nie tylko gra w CTF-y, ale także pracuje w Invisible Things Lab. Do tego hakuje komputery (o czym nawet kiedyś udało się nam napisać artykuł, polecamy). Z Michałem porozmawiamy o tym, jak w tak młodym wieku osiągnąć tak wiele i nie zwariować.

Uwaga: od paru odcinków rozdajemy w trakcie programu klucze U2F Yubikey – nie inaczej będzie w niedzielę, mamy 3 klucze do rozdania.

W poprzednich odcinkach zdążyliśmy już przemaglować:

Nagrania wszystkich wcześniejszych odcinków znajdziecie na stronie naszego programu. Tam też możecie zapisać się na powiadomienia o nowych odcinkach.

Podcast audio!
Uwaga: programu można już słuchać także w formie podcastu na Spotify, w Apple Podcasts, Google Podcasts lub przez RSS-a.

Jeśli chcecie dostawać powiadomienia o kolejnych odcinkach na swoją skrzynkę, to możecie zapisać się na odpowiednią listę na stronie Rozmowy Kontrolowanej. Dla leniwych formularz poniżej.

Czy będzie Stefan?

Oczywiście (jak nie zaśpi)! Do zobaczenia na żywo w niedzielę! Poniżej gotowy link – możecie oglądać nawet z tego artykułu.

Powrót

Zostaw odpowiedź

Jeśli chcesz zwrócić uwagę na literówkę lub inny błąd techniczny, zapraszamy do formularza kontaktowego. Reagujemy równie szybko.

Michał „Redford” Kowalczyk gościem Rozmowy Kontrolowanej w niedzielę o 21

Komentarze