06.12.2020 | 17:46

avatar

Adam Haertle

Mirosław Maj gościem Rozmowy Kontrolowanej w niedzielę o 21

Zajmował się bezpieczeństwem, kiedy ja na księżyc mówiłem „dada”. Gdy w latach 2000 działo się w Polsce coś ważnego w kwestiach bezpieczeństwa, tam na pewno można było spotkać Mirka – tworzył, pomagał, koordynował. Będzie dużo wspomnień.

Pewnie w godzinę nie zdążymy omówić nawet połowy aktywności zawodowej Mirka, ale dla porządku: wieloletni kierownik CERT Polska, inicjator konferencji Secure i Security Case Study, założyciel Fundacji Bezpieczna Cyberprzestrzeń, twórca Polskiej Obywatelskiej Cyberobrony, wiceprezes firmy ComCERT, ekspert ENISA, swojego czasu doradca w MON, twórca Abuse Forum, pomógł zbudować wiele zespołów CERT, nie tylko w Polsce. Twórca pierwszego polskiego podcastu o bezpieczeństwie Cyber Cyber. A to i tak w dużym skrócie.

Uwaga: od dłuższego już czasu rozdajemy w trakcie programu klucze U2F Yubikey – nie inaczej będzie w niedzielę, mamy 3 klucze do rozdania.

W poprzednich odcinkach zdążyliśmy już przemaglować:

Nagrania wszystkich wcześniejszych odcinków znajdziecie na stronie naszego programu. Tam też możecie zapisać się na powiadomienia o nowych odcinkach.

Podcast audio!
Uwaga: programu można już słuchać także w formie podcastu na Spotify, w Apple Podcasts, Google Podcasts lub przez RSS-a.

Jeśli chcecie dostawać powiadomienia o kolejnych odcinkach na swoją skrzynkę, to możecie zapisać się na odpowiednią listę na stronie Rozmowy Kontrolowanej.

Czy będzie Stefan?

Oczywiście (jak nie zaśpi)! Do zobaczenia na żywo w niedzielę! Poniżej gotowy link – możecie oglądać nawet z tego artykułu.

Powrót

Zostaw odpowiedź

Jeśli chcesz zwrócić uwagę na literówkę lub inny błąd techniczny, zapraszamy do formularza kontaktowego. Reagujemy równie szybko.

Mirosław Maj gościem Rozmowy Kontrolowanej w niedzielę o 21

Komentarze