05.09.2021 | 18:28

Adam Haertle

Mistrz fuzzingu Kamil Frankowicz gościem Rozmowy Kontrolowanej w niedzielę o 21

Po wakacyjnej przerwie wracamy z nowymi gośćmi i nowymi wywiadami. Jesienny cykl zaczniemy od spotkania z człowiekiem, który lubi napuszczać programy na programy – czyli krótko mówiąc, zna się dobrze na fuzzingu – ale nie tylko. Poznajcie Kamila.

Kamila Frankowicza możecie kojarzyć między innymi z ciekawych wykładów na wielu konferencjach, gdzie udziela się od lat i opowiada o hakowaniu AI i odkrywaniu podatności w aplikacjach. Trochę starszych slajdów o podatnościach i fuzzingu znajdziecie na jego blogu. Kamil swoją wizytą podnosi statystyki dwóch najliczniej reprezentowanych do tej pory w naszej audycji zespołów naraz: przez 5 lat pracował w CERT Polska, gdzie między innymi walczył z ransomware’em i zajmował się inżynierią wsteczną, a obecnie jest członkiem red teamu w banku Standard Chartered. Będzie ciekawie – zapraszamy w niedzielę o 21.

UWAGA: Wraca także konkurs, a nawet dwa. W konkursie głównym do wygrania jest między innymi Raspberry Pi od sponsora, firmy Fudo Security, twórcy rozwiązań do zarządzania dostępem uprzywilejowanym.

To nie wszystko – od tej edycji aż do końca listopada co tydzień będziemy rozdawać darmową wejściówkę na fantastyczną konferencję Oh My H@ck! Szykujemy też bombowy program, ale o tym dowiecie się podczas audycji.

Nagrania wszystkich wcześniejszych odcinków znajdziecie na stronie naszego programu. Tam też możecie zapisać się na powiadomienia o nowych odcinkach.

Podcast audio!
Programu można słuchać także w formie podcastu na Spotify, w Apple Podcasts, Google Podcasts lub przez RSS-a.

Jeśli chcecie dostawać powiadomienia o kolejnych odcinkach na swoją skrzynkę, to możecie zapisać się na odpowiednią listę na stronie Rozmowy Kontrolowanej.

Czy będzie Stefan?

To się okaże. Do zobaczenia na żywo w niedzielę. Poniżej gotowy link – możecie oglądać nawet z tego artykułu.

Powrót

Komentarze

 • 2021.09.05 20:34 Cezary

  „gdzie między innymi walczył z ransomware i inżynierią wsteczną” chyba powinno być „i zajmował się inżynierią wsteczną” :)

  Odpowiedz
  • 2021.09.07 21:48 Michał

   A może on rzeczywiście walczył z inżynierią wsteczną? Walecznie zwalczał inżynierów wszetecznych?

   Odpowiedz
 • 2021.09.06 08:26 asdsad

  Eee no, 2,5 godziny „przed” zapowiedzieliście??? Nie obejrzałem i kolejna malina Pi przepadła . Ale jesteście…
  ;)

  Odpowiedz

Zostaw odpowiedź

Jeśli chcesz zwrócić uwagę na literówkę lub inny błąd techniczny, zapraszamy do formularza kontaktowego. Reagujemy równie szybko.

Mistrz fuzzingu Kamil Frankowicz gościem Rozmowy Kontrolowanej w niedzielę o 21

Komentarze