18.10.2013 | 20:51

avatar

Adam Haertle

Niespodziewany powrót Black Market Reloaded

Dopisując kolejną kartę do dziejów narkotyków w sieci, wbrew wczorajszym deklaracjom właściciela, serwis Black Market Reloaded jednak powrócił, choć pod nowym adresem. Administrator twierdzi, że przejrzał cały kod serwisu i nie widzi żadnych przeciwwskazań, by ponownie uruchomić biznes. Na miejscu ewentualnych użytkowników zachowalibyśmy daleko posunięta ostrożność.

Witryna BMR

Witryna BMR

Zmiana adresu jest zaskakująca – serwis zawsze podkreślał, że odwiedzać go należy jedynie pod adresem, wpisanym na stałe w logo, tymczasem adres w logo nie uległ do tej pory zmianie.

Powrót

Komentarze

 • avatar
  2013.10.18 21:10 Drako

  Śmierdzi nieco FBI. Jakbym miał potrzebę kupić co nie co w internecie na pewno nie zaufałbym serwisowi, który cudomagicznie powraca. Kod może został odzyskany, ale skąd pewność, że administrator jest wciąż ten sam ? Skoro kod można było ściągnąć to skąd wiadomo, że nie zostały odkryte jakieś 0day’e, które możnaby podpiąć pod ten serwis.

  Odpowiedz
 • avatar
  2013.10.18 21:22 dcd

  Dziwne, bo skoro nie widzi błędów, to po co miałby przenieść się na nowy adres?

  Odpowiedz
 • avatar
  2013.10.19 08:55 hoek

  „cały kod serwisu u nie widzi żadnych przeciwwskazań”

  i nie widzi

  Odpowiedz

Zostaw odpowiedź

Jeśli chcesz zwrócić uwagę na literówkę lub inny błąd techniczny, zapraszamy do formularza kontaktowego. Reagujemy równie szybko.

Niespodziewany powrót Black Market Reloaded

Komentarze