16.09.2021 | 14:17

Adam Haertle

Niestrudzony edukator Kacper Szurek gościem Rozmowy Kontrolowanej w niedzielę o 21

Są osoby, których przedstawiać nie trzeba. Mało kto robi w Polsce tyle dobrego dla edukacji zarówno zwykłych użytkowników, jak i osób zainteresowanych bezpieczeństwem. Z radością powitamy w naszym programie Kacpra Szurka.

Kacper bezpieczeństwem zajmuje się od dawna, a od kilku lat konsekwentnie buduje ogromną i niezwykle ciekawą bazę wiedzy, którą dzieli się za darmo z całym światem. Ma swoją stronę internetową, prezentuje na konferencjach, prowadzi kanał na YouTube (sprawdźcie koniecznie!), długo prowadził podcast Szurkogadanie (wszystkie odcinki warte są przesłuchania), animuje grupę „od 0 do pentestera” na Facebooku i wszędzie dostarcza świetnej jakości treści. Do tego dba o bezpieczeństwo wielu z waszych (i nie tylko waszych) komputerów, pracując w firmie ESET. Jak on to robi? Kiedy on to robi? Skąd ma tyle siły i pomysłów? Co jeszcze dla nas szykuje? Na te pytania (i wiele innych) spróbujemy uzyskać odpowiedzi już w niedzielę o 21.

UWAGA: Mamy oczywiście konkursy. W konkursie głównym do wygrania jest między innymi Raspberry Pi od sponsora, firmy Fudo Security, twórcy rozwiązań do zarządzania dostępem uprzywilejowanym.

W drugim konkursie do wygrania jest darmowa wejściówka na fantastyczną konferencję Oh My H@ck!

Nagrania wszystkich wcześniejszych odcinków znajdziecie na stronie naszego programu. Tam też możecie zapisać się na powiadomienia o nowych odcinkach.

Podcast audio!
Programu można słuchać także w formie podcastu na Spotify, w Apple Podcasts, Google Podcasts lub przez RSS-a.

Jeśli chcecie dostawać powiadomienia o kolejnych odcinkach na swoją skrzynkę, to możecie zapisać się na odpowiednią listę na stronie Rozmowy Kontrolowanej.

Czy będzie Stefan?

To się okaże. Do zobaczenia na żywo w niedzielę. Poniżej gotowy link – możecie oglądać nawet z tego artykułu.

Powrót

Zostaw odpowiedź

Jeśli chcesz zwrócić uwagę na literówkę lub inny błąd techniczny, zapraszamy do formularza kontaktowego. Reagujemy równie szybko.

Niestrudzony edukator Kacper Szurek gościem Rozmowy Kontrolowanej w niedzielę o 21

Komentarze