Patryk Gęborys gościem Rozmowy Kontrolowanej w niedzielę o 21

dodał 17 stycznia 2021 o 11:03 w kategorii Info  z tagami:
Patryk Gęborys gościem Rozmowy Kontrolowanej w niedzielę o 21

Naszym dzisiejszym gościem jest jeden z liderów działu usług cyberbezpieczeństwa EY w Polsce, który ma za sobą nie tylko wiele lat w sektorze doradztwa i konsultingu, ale także ciekawe doświadczenia z innej branży. Poznajcie Patryka.

Zanim wylądował w konsultingu, przeszedł wiele szczebli kariery u trzech największych polskich operatorów telekomunikacyjnych. Był też współzałożycielem i przez kilka lat prezesem stowarzyszenia ISSA. Obecnie kieruje zespołem świadczącym usługi testów penetracyjnych, audytów bezpieczeństwa i usług doradczych. Czym różni się świat telekomów od konsultingu? Jak rozwinęły się kwestie bezpieczeństwa w polskich firmach w ostatnich 20 latach? Czy potrzebujemy bezpieczeństwa OT? Tego pewnie dowiemy się już dzisiaj o 21.

Uwaga: od dłuższego czasu rozdajemy w trakcie programu klucze U2F Yubikey – nie inaczej będzie w niedzielę, mamy 3 klucze do rozdania.

W poprzednich odcinkach zdążyliśmy już przemaglować:

Nagrania wszystkich wcześniejszych odcinków znajdziecie na stronie naszego programu. Tam też możecie zapisać się na powiadomienia o nowych odcinkach.

Podcast audio!
Uwaga, programu można już słuchać także w formie podcastu na Spotify, w Apple Podcasts, Google Podcasts lub przez RSS-a.

Jeśli chcecie dostawać powiadomienia o kolejnych odcinkach na swoją skrzynkę, to możecie zapisać się na odpowiednią listę na stronie Rozmowy Kontrolowanej.

Czy będzie Stefan?

Oczywiście (jak nie zaśpi)! Do zobaczenia na żywo w niedzielę! Poniżej gotowy link – możecie oglądać nawet z tego artykułu.