Paula Januszkiewicz gościem najbliższej Rozmowy Kon trolowanej – już w niedzielę

dodał 7 maja 2020 o 11:33 w kategorii Info  z tagami:
Paula Januszkiewicz gościem najbliższej Rozmowy Kon trolowanej – już w niedzielę

Przed nami czwarty odcinek, a w nim Paula Januszkiewicz, której biegłość w kwestiach bezpieczeństwa produktów Microsoftu docenia cały świat. Może podzieli się z nami przepisem na tak spektakularną karierę? Na pewno zapytamy!

W poprzednich odcinkach zdążyliśmy już przepytać dwóch Polaków pracujących dla światowych gigantów – Michała Purzyńskiego z Mozilli i Gynvaela Coldwinda z Google. Nagrania wszystkich wcześniejszych odcinków znajdziecie na stronie naszego programu.

Czas teraz na osobę, która postanowiła stworzyć swój własny biznes, czyli Paulę i jej CQURE.

To nie była trudna decyzja

Wybierając osoby, które chcemy zaprosić do naszego programu, szukamy tych, które robią coś ciekawego na większą skalę i mają realny wpływ na bezpieczeństwo świata, w którym żyjemy. Paulę mieliście już okazję poznać podczas dwóch edycji naszej konferencji What The Hack – oczarowała salę, zbierając wysokie oceny za magię, którą pokazywała na ekranie.

Tym razem postanowiliśmy dowiedzieć się, jak dotarła do miejsca, w którym dzisiaj się znajduje. Na pewno usłyszycie takie pytania:

  • dlaczego Microsoft,
  • jakiego systemu używa w codziennej pracy i dlaczego Windowsa 10,
  • czy została kiedyś przyłapana w trakcie red teamingu i jak z tego wybrnęła,
  • ile razy ćwiczy przed występem na żywo,
  • czemu nie poszła na etat i jakie miała najlepsze oferty

i oczywiście najciekawsze pytania, które wpiszecie w komentarzach tu, na FB czy Twitterze oraz zadacie w trakcie naszego występu na żywo.

Jeśli chcecie dostawać powiadomienia o kolejnych odcinkach na swoją skrzynkę, to możecie zapisać się na odpowiednią listę na stronie Rozmowy Kontrolowanej. A ponieważ wiemy, że jesteście leniwi i nikt nie kliknął w nasz link, to formularz jest poniżej.

Na nasze „lajwy” nie trzeba się zapisywać. Tzn. można, ale nie trzeba. Chodzi o waszą wygodę, nie nasz biznes. Wy wybieracie, czy wolicie dostać e-maila, czy szukać na FB/YT :)

Czy będzie Stefan?

Oczywiście! Do zobaczenia na żywo w niedzielę!