Paweł Jakub Dawidek gościem Rozmowy Kontrolowanej w niedzielę o 21

dodał 21 lutego 2021 o 12:11 w kategorii Info  z tagami:
Paweł Jakub Dawidek gościem Rozmowy Kontrolowanej w niedzielę o 21

Naszym gościem jest współzałożyciel firmy Fudo Security, od wielu lat tworzącej oprogramowanie FUDO PAM., a także twórca jednego z pierwszych systemów uwierzytelnienia wieloskładnikowego – i nie tylko. Poznajcie Pawła.

Pawła można nazwać wizjonerem bezpieczeństwa – zastosował telefon komórkowy do uwierzytelnienia, gdy większość firm nawet jeszcze o tym nie myślała, był zwolennikiem podejścia „zero trust”, zanim było to modne i ma wiele ciekawych przemyśleń o świecie bezpieczeństwa. Do tego jest doświadczonym przedsiębiorcą, który współtworzy dwie firmy. Od paru lat mieszka w Kalifornii – o to, czy to pomaga w biznesie, też zapytamy.

W poprzednich odcinkach zdążyliśmy już przemaglować:

Nagrania wszystkich wcześniejszych odcinków znajdziecie na stronie naszego programu. Tam też możecie zapisać się na powiadomienia o nowych odcinkach.

Podcast audio!
Uwaga, programu można już słuchać także w formie podcastu na Spotify, w Apple Podcasts, Google Podcasts lub przez RSS-a.

Jeśli chcecie dostawać powiadomienia o kolejnych odcinkach na swoją skrzynkę, to możecie zapisać się na odpowiednią listę na stronie Rozmowy Kontrolowanej.

Czy będzie Stefan?

Oczywiście (jak nie zaśpi)! Do zobaczenia na żywo w niedzielę! Poniżej gotowy link – możecie oglądać nawet z tego artykułu.