Paweł Krawczyk gościem Rozmowy Kontrolowanej w niedzielę o 21

dodał 27 grudnia 2020 o 08:17 w kategorii Info  z tagami:
Paweł Krawczyk gościem Rozmowy Kontrolowanej w niedzielę o 21

Naszym dzisiejszym gościem jest człowiek, który na wielu polach bezpieczeństwa wyprzedził swoją epokę i robił mnóstwo ciekawych rzeczy, zanim stały się modne. Zapowiada się kolejny odcinek z mocnym akcentem historycznym. Poznajcie Pawła.

FidoNetowiec od 1992. Od 1996 zawodowo zajmuje się kryptografią i bezpieczeństwem sieci oraz aplikacji. Zaczął blogować po polsku o bezpieczeństwie 20 (!) lat temu (prawdopodobnie pierwszy autor w naszej branży w Polsce) w serwisie IPsec.pl. Zaprojektował i wdrożył pierwszy polski szyfrator IP certyfikowany przez ABW. Od 2004 do 2008 był redaktorem naczelnym pierwszego portalu poświęconego bezpieczeństwu informacji w Polsce, SecurityStandard.pl. W latach 2005 – 2008 prowadził już szkolenia z kryptografii i pentestingu. A to tylko początek jego zawodowej kariery. Chcecie poznać resztę? Zapraszamy już o 21.

Uwaga: od dłuższego już czasu rozdajemy w trakcie programu klucze U2F Yubikey – nie inaczej będzie w niedzielę, mamy 3 klucze do rozdania.

W poprzednich odcinkach zdążyliśmy już przemaglować:

Nagrania wszystkich wcześniejszych odcinków znajdziecie na stronie naszego programu. Tam też możecie zapisać się na powiadomienia o nowych odcinkach.

Podcast audio!
Uwaga: programu można już słuchać także w formie podcastu na Spotify, w Apple Podcasts, Google Podcasts lub przez RSS-a.

Jeśli chcecie dostawać powiadomienia o kolejnych odcinkach na swoją skrzynkę, to możecie zapisać się na odpowiednią listę na stronie Rozmowy Kontrolowanej.

Czy będzie Stefan?

Oczywiście (jak nie zaśpi)! Do zobaczenia na żywo w niedzielę! Poniżej gotowy link – możecie oglądać nawet z tego artykułu.