04.04.2021 | 15:33

avatar

Adam Haertle

Paweł Wilk gościem Rozmowy Kontrolowanej w niedzielę o 21

Nasz dzisiejszy gość jest zdecydowanie człowiekiem renesansu. Zajmował się zarówno programowaniem, jak i filmowaniem oraz blogowaniem. Tłumacz i autor podręczników, filozof, komediant i ekspert informatyki śledczej. Poznajcie Pawła.

Przyznam, że Pawła trudno jest opisać. Przy każdym spotkaniu potrafi zaskoczyć wiedzą i doświadczeniem z nowej dziedziny. Może godzinami opowiadać o Clojure, systemach operacyjnych, życiorysach największych polskich hakerów czy na dowolny inny temat. Do tego tworzy między innymi podcasty i blogi (pamiętacie badsector.pl albo czytacie randomseed.pl?). W ciągu godziny zdążymy zaledwie musnąć kilka obszarów jego zainteresowania. Do zobaczenia w niedzielę o 21.

Nagrania wszystkich wcześniejszych odcinków znajdziecie na stronie naszego programu. Tam też możecie zapisać się na powiadomienia o nowych odcinkach.

Podcast audio!
Uwaga, programu można już słuchać także w formie podcastu na Spotify, w Apple Podcasts, Google Podcasts lub przez RSS-a.

Jeśli chcecie dostawać powiadomienia o kolejnych odcinkach na swoją skrzynkę, to możecie zapisać się na odpowiednią listę na stronie Rozmowy Kontrolowanej.

Czy będzie Stefan?

Oczywiście (jak nie zaśpi)! Do zobaczenia na żywo w niedzielę! Poniżej gotowy link – możecie oglądać nawet z tego artykułu.

Powrót

Komentarz

  • avatar
    2021.04.05 00:38 mp5

    Wilk a Kot. ;)

    Odpowiedz

Zostaw odpowiedź

Jeśli chcesz zwrócić uwagę na literówkę lub inny błąd techniczny, zapraszamy do formularza kontaktowego. Reagujemy równie szybko.

Paweł Wilk gościem Rozmowy Kontrolowanej w niedzielę o 21

Komentarze