Zapraszamy na szkolenia z bezpieczeństwa aplikacji WWW oraz aplikacji mobilnych

dodał 19 czerwca 2016 o 18:31 w kategorii Info  z tagami:
Zapraszamy na szkolenia z bezpieczeństwa aplikacji WWW oraz aplikacji mobilnych

Po ponad 4 latach działania mamy przyjemność zaprosić Was na szkolenia organizowane pod szyldem ZaufanejTrzeciejStrony. Chcemy by były one jak nasze artykuły – ciekawe, zabawne i jednocześnie bezbłędne technicznie i wyczerpujące temat.

Byliście już na szkoleniach, na których było bardzo zabawnie? A może byliście na takich, na których było bardzo technicznie? My chcemy połączyć te dwa elementy w jednej sali (ale na dwóch projektorach). Przeczytajcie z czego, gdzie i kiedy chcemy Was przeszkolić.

Fachowcy dla fachowców

Nasz program szkoleniowy zaczynamy od dwóch tematów – bezpieczeństwa aplikacji WWW oraz bezpieczeństwa aplikacji mobilnych. Nasza redakcja ma przyzwoite pojęcie o obu obszarach, ale chcemy, by szkolenia prowadzili prawdziwi eksperci, dlatego zaprosiliśmy do ich przygotowania i poprowadzenia zawodowych pentesterów z firmy LogicalTrust z wieloletnim doświadczeniem na scenie i za klawiaturą. Borys Łącki i Mateusz Kocielski z którymi współpracujemy prawie od początku istnienia naszego serwisu gwarantują najwyższy poziom merytoryczny połączony z talentem do przystępnego przekazywania wiedzy i dostarczania dobrej rozrywki. Jesteśmy przekonani, że to jedni z najlepszych szkoleniowców na naszym rynku. My też zajrzymy na zajęcia by podzielić się z Wami ciekawymi historiami o których nie zawsze mogliśmy pisać w naszym serwisie. Poniżej znajdziecie krótkie opisy szkoleń i linki do ich dłuższych wersji.

Argument dla szefa i działu HR

Argument dla szefa i działu HR

Bezpieczeństwo aplikacji WWW – atak i obrona

Szkolenie skierowane jest do programistów, administratorów i pentesterów. Od uczestników oczekujemy znajomości podstaw budowy aplikacji webowych oraz koncepcji bezpieczeństwa.

W trakcie szkolenia chcemy solidnie omówić i przećwiczyć najczęściej występujące błędy bezpieczeństwa w aplikacjach WWW oraz metody ich wykorzystania przez atakujących. Dzięki temu rozwiniecie umiejętność identyfikacji błędów w aplikacjach oraz ich skutecznego atakowania i neutralizacji.

Czas trwania: 3 dni (21h)
Liczba uczestników: maksymalnie 12 osób
Termin: 12 – 14 września 2016 r.
Lokalizacja: Warszawa
Następny termin: 3 – 5 października 2016 r.
Lokalizacja: Katowice
Cena: 3900 PLN netto/os
Prowadzący: Adam z z3s, Mateusz Kocielski

Na osobnej stronie znajdziecie pełny program szkolenia, harmonogram zajęć, informacje organizacyjne, odpowiedzi na często zadawane pytania oraz formularz zgłoszeniowy.

Bezpieczeństwo aplikacji mobilnych – atak i obrona

Szkolenie skierowane jest do programistów i testerów. Od uczestników oczekujemy znajomości podstaw budowy aplikacji mobilnych oraz koncepcji bezpieczeństwa.

W trakcie szkolenia chcemy solidnie omówić i przećwiczyć najczęściej występujące błędy bezpieczeństwa w aplikacjach mobilnych oraz metody ich wykorzystania przez atakujących. W jego trakcie rozwiniecie umiejętność identyfikacji błędów w aplikacjach oraz ich skutecznego atakowania i neutralizacji.

Czas trwania: 2 dni (15h)
Liczba uczestników: maksymalnie 12 osób
Termin: 26 – 27 września 2016 r.
Lokalizacja: Warszawa
Cena: 2600 PLN netto/os
Następny termin: 10 – 11 października 2016 r.
Lokalizacja: Katowice
Prowadzący: Adam z z3s, Mateusz Kocielski

Na osobnej stronie znajdziecie pełny program szkolenia, harmonogram zajęć, informacje organizacyjne, odpowiedzi na często zadawane pytania oraz formularz zgłoszeniowy.

Co gwarantujemy uczestnikom

 • minimum 21 (aplikacje WWW) lub 15 (aplikacje mobilne) godzin hardcorowego szkolenia
 • praktykę i teorię wyświetlaną na osobnych projektorach
 • dobrą książkę związaną z omawianym materiałem
 • pendrive z maszynami testowymi
 • materiały szkoleniowe (wydrukowane slajdy, prezentacje)
 • 3 (lub 2) obiady + przerwy kawowe
 • 2 (lub 1) imprezy wieczorne
 • certyfikat uczestnictwa w szkoleniu
 • unikatowe gadżety z3s
 • swobodę działania – grupa szkoleniowa to maksymalnie 12 osób!
 • sporo dobrej zabawy

Zapraszamy Was do lektury stron opisujących poszczególne szkolenia – znajdziecie tam sporo informacji. Jeśli czegoś brakuje – piszcie, a uzupełnimy. Mamy nadzieję, że z częścią z Was spotkamy się we wrześniu.